Lista ocen Citroen Xantia I Kombi (29) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 26 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~villii@wp.pl
Kombi 1.8 i 101KM 74kW
Bardzo dobre. Nic się nie niesie z bagarznika nawet jak wszystko styłu poskładane i zrobiony na dostawczaka to dalej cisza. wszystko wyciszone ładną tapicerką z klapą bagarznika włącznie. Głosniej się robi ponad 130 km/h ale i przy 180 można spoko gadać w środeczku
~miśku
Kombi 2.1 TD 12V 109KM 80kW
czy to diesel??? ile razy już słyszałem to pytanie podczas ruszania z kopyta albo gdy zajeżdżałem na stacje i sięgałem po pistolet z ON. kazdy kto jechał ze mną był zaskoczony ze jest tak cicho w środku jak na diesla. ja też bylem zaskoczony na początku:).
~admin@mariuszpapa.com
Kombi 2.0 i 16V 132KM 97kW
Jak na tą klasę auta to dobrze do 130 jest cicho i mozna rozmawiać. poważne chałasy powyżej 150 i tak zostaje do końca czyli do 195 km więcej nie udalo mi sie rozwinąć nie zeby nie było mocy tylko miejsca do rozpedzenia.
~FAN XANTII
Kombi 1.8 i 101KM 74kW
16 lat auto a tu szyby nie brzęczą, plastiki nie hałasują, 120km/h i cichutko, tapicerka, plastki-miodzio, Dzisiaj to taki szajs że szkoda gadać, kilka lat i już skrzypi. A Cytryna, aż nie chce się wysiadać
~mietek
Kombi 2.1 TD 12V 109KM 80kW
po zamknięciu drzwi nie słychać ze to diesel :D tak że jest super. do 140km/h jest oki ale już powyżej zaczyna sie robić trochę głośniej. no ale gdzie po naszych drogach sie rozpędzi do takich prędkości?
~Michał Pankiewicz GG:2524916 e-mail: chomikos@interia.pl
Kombi 1.8 i 101KM 74kW
Wyciszenie bagażnika bardzo dobre (to wazne w kombi) wygluszenie drzwi przeciętne. Przy instalacji głosnikow nawet niewiele lepszych od fabrycznych trzeba dodatkowo wygłuszyc drzwi i słupki B.
~Pierwszy użytkownik
Kombi 1.9 TD 90KM 66kW
diesel jest nieco za słabo wytłumiony ale to i tak jest lepiej niż diesel w kompakcie. Nagłośnienie i akustyka kabiny jedna z lepszych.
~TRG42
Kombi 1.9 TD 90KM 66kW
Jest dobrze ale nie idealnie dla tego że XM lepiej wyciszyli i to tyle z uwag co do wyciszenia po za tym jest cichutko... miło i przytulnie...
~inspektor
Kombi 2.1 TD 12V 109KM 80kW
Po wsiadnięciu do auta zapominamy że jedziemy dieslem i dopiero powyżej 2500 obr/min zaczynamy słyszeć odgłosy z komory silnika.
~Pawel p.wieczorek@ntlworld.com
Kombi 1.8 i 16V 110KM 81kW
na trasie jest super.. przy 130 - 140 EXTRA... w miescie .. normalnie chociaż mialem Vectre z 99 i byla głosniejsza..
Citroen Xantia I Kombi