Lista ocen Citroen Xantia I (173) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 204 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Maveriq
Liftback 1.9 TD 90KM 66kW
Dla pasażera z przodu bajka, nie ma na co narzekać. Przednie fotele bardzo wygodne i duże jak na takie autko, byłoby jeszcze lepiej, gdyby znalazła się regulacja podparcia pod lędźwie. Z tyłu dobrze do wzrostu ok. 180cm, wyższe osoby nie mają sposobności do wygodnego użycia zagłówków, bo zahaczają o wykończenie podsufitki. Na nogi miejsca sporo. Szerokości mogłoby być trochę więcej, na dłuższą trasę raczej dla dwóch osób z tyłu. Kierowca...
~TRG42
Kombi 1.9 TD 90KM 66kW
Nie jest to jakiś ogrom jeszcze ale i tak wielu co widzi to jęczy że tak dużo miejsca... w sumie w audi a8 więcej nie ma choć stare 100 C4 miał powiedział bym więcej... ale każdy siedzi jak lord no już nie mogę być taki pazerny :D a i przestrzeń dla bagażu jest też niczego sobie skromne 640L ale mogę się mylić i może być 614L ale to i tak bardzo dużo i do tego bez tech progów co to w skodach robią szok ! a potem stawiają to w takim...
~Lenny_White
Liftback 1.8 i 16V 110KM 81kW
Przestrzeni w tym aucie nie zabraknie nikomu! Zarówno z przodu jak i z tyłu jest bardzo obszernie i przestronnie. To zasługa dużej szerokości tego auta. O dziwo przy pięciu osobach na pokładzie i pełnym bagażniku autko płynie nad drogą zdecydowanie lepiej niż gdy podróżujemy we dwie osoby. Różnica jest bardzo widoczna. Testowałem to osobiście. Bardzo dużo przestrzeni, wygodne fotele i miłe wykończenie wnętrza sprawiają, że każda podróż staje...
~miroslaw998
Liftback 1.8 i 101KM 74kW
Tu ocena może być tylko jedna.Ideał.Dodam że jako osoba niepełnosprawna mam na swoim fotelu założoną dodatkowo matę grzejąco-masującą.W niczym nie ogranicza swobody ruchu a i niejednokrotnie aby samemu sprawdzić siadałem na tylniej kanapie.Nikt nie powie że cierpną mu nogi,że ciasno.Cztery osoby podróżują w warunkach idealnych.Pięć w bardzo dobrych.Czego chcieć więcej?
~moroaman
Liftback 1.8 i 16V 110KM 81kW
miejsca sporo więcej niż w Foresterze, Legacy, Audi A4, zwłaszcza, dla siedzących z tyłu. Wysocy pasażerowie siedzący z tyłu obijają głową o słupek (raczej podczas jazdy w 5 osób, przy jeździe w 4 nie ma z tym problemu). Bagażnik ok. Zaleta taka, że koło jest pod podłogą i nie musimy wyciągać z bagażnika wszystkiego, aby się tam dostać.
~dziadek@bydnet.com.pl
Kombi 2.0 i 16V 132KM 97kW
dużo miejsca na fotelach z przodu i z tyłu; płaska podłoga w bagażniku - również po złożeniu dzielonych 2/3 oparć - żadnych kolumn zawieszenia, itp.; duża ładowność - co ważne przy stałym prześwicie i praktycznie nie zmienionych walorach jezdnych; przydałoby się więcej schowków, ten tradycyjny w wersji z kilimą jest naprawdę symboliczny
~Peterson
Liftback 1.8 i 101KM 74kW
Mam prawie 2 metry wzrostu fotel mam cofnięty prawie do samego końca. Miejsca z przodu jest pod dostatkiem. Z tyłu za mną mogą wygodnie siedzieć osoby o wzroście 180 - 190cm. Wygodne i dobrze wyprofilowane fotele oraz duża ilość miejsca zarówno z przodu jak i z tyłu zapewniają bardzo komfortowe podróżowanie tym samochodem.
~Błażej blase.grot@lycos.com
Liftback 1.9 TD 90KM 66kW
Bardzo pojemny niczym limuzyna. Trzy osoby z tylu na dluzszej drodze nie beda mialy duzego komfortu ale dwie jak najbardziej. Nieco za nisko zchidzi tyl dachu i pewnie wysocy beda musieli nieco zsunac sie z fotela. Duzy, regularny bagaznik.
~Studziński
Liftback 2.0 i 121KM 89kW
Miejsca z przodu sporo, z tyłu - mniej, zakres regulacji kierownicy zdecydowanie zbyt mały dla wysokich (jak ja) kierowców, w efekcie nie można się dobrze usadzić w tym aucie, przy długich podróżach - duży problem.
Dziennik kosztów dla Citroen Xantia I
10,8
~Ziomek
Liftback 1.9 TD 90KM 66kW
Z reguły jeździmy we dwoje więc na wszystko starcza nam miejsca. Bagażnik może i mniejszy niż w Octavi (za to Skoda jest brzydsza i mniej komfortowa), ale wyjazd na wakacje w 4 dorosłe osoby- nie ma problemu