Lista ocen Citroen Xantia I (17)

~admin@mariuszpapa.com
Kombi 2.0 i 16V 132KM 97kW
Jestem wręcz zdumiony takimi osiągami tego silnika lubię szybkość i przyśpieszenie i pomimo 300 kkm ten silnik nadal ma nadwyżkę mocy i super elastyczność. Na 5 biegu spokojnie i bez szarpań przyśpiesza od 55 na trasie można zapomnieć o zmianie biegów. (Silnik)
~Keverus
Liftback 2.0 i 16V 132KM 97kW
Pomimo koszmaru związanego z hydraulicznym zawieszeniem i nieoszczędnym pochłanianiem paliwa, jest to dobre autko. Niesamowicie wygodne i o porządnej mocy. Osobiście uważam też jego wygląd za ponadczasowy, ale o gustach się nie dyskutuje. ;)
~dziadek@bydnet.com.pl
Kombi 2.0 i 16V 132KM 97kW
moim zdaniem nadal ciekawa sylwetka, niezawodność i dobry silnik, wielka przyjemność z jazdy - komfort i trzymanie się drogi; nieszczególne zainteresowanie złodzieji
2,6
~wwwpawel@o2.pl
Liftback 2.0 i 16V 132KM 97kW
Tani plastik i tani klej. Już Koreańczycy budują lepsze samochody. Komfort, jak przystało na samochód francuski, dość wysoki, ale wykonanie i spasowanie elementów fatalne.
~mar[bez-sp@mu]chello.pl
Liftback 2.0 i 16V 132KM 97kW
Za bardzo małe pieniądze (Citroeny są tanie) to na prawdę baaardzo komfortowe i przyjemne auto. Trzeba jednak o nie dbać, inaczej za chilę może się okazać, że będziemy mieli spore wydatki.
~użytkownik
Liftback 2.0 i 16V 132KM 97kW
Nie spodziewałem się - tak to chyba najlepsze określenie. Kupiłem te autko na chwile i ta chwila się trochę przedłużyła. Przejechałem księżniczką 10 tys kilometrów i zakochałem się w Citronie:) Musiałem sprzedać, bo żyjemy w dziwnym kraju i do tego, żeby mieć firmę i fiskus Cie nie wyrolował podwójnie musisz mieć ciężarówkę (nawet jeśli jest Ci ona w firmie potrzeba jak dziura w płocie to inaczej Vatu nie odliczysz a tak to przepłacasz) Ale...
~użytkownik
~Bartek Trojnar z Warszawy
Liftback 2.0 i 16V 132KM 97kW
przyjemne autko z klasą i o pięknej linii - dla mnie limuzyna za niewielkie pieniądze
~marekj
Kombi 2.0 i 16V 132KM 97kW
Bardzo elastyczny na gazie, na 4 biegu spokojnie rozpędza się od 40km/h (Silnik)
~Remek remwoz@polbox.com
Kombi 2.0 i 16V 132KM 97kW
Autko mam od 3 miesięcy. Zrobiłem nim w tym czasie 4 tys. km. Jak na razie nie mam z nim problemów i jestem zadowolony z zakupu. :-)