Lista ocen Citroen Xantia II Kombi (30) - Widoczność

Na liście zabraknie 12 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~nexxtsevo@o2.pl
Kombi 2.0 HDI 109KM 80kW
Duze przeszklone powierzchnie zapewniaja doskonala widocznosc. Dodatkowo mozliwosc regulowania wysokosci fotela kierowcy pozwala na znalezienie takiej pozycji, w ktorej nie tylko jest wygnie ale i wszystko widac. Szyba klapy bagaznika jest rowniez duza, co zapewnia wiecej niz poprawna widocznosc do tylu. Wycieraczki sprawnie usuwaja wode zarowno z przeniej szyby jak i z klapy bagaznika. Dodatkowo, zainstalowany czujnik deszczu pozwala na...
~Gazdov
Kombi 2.0 HDI 109KM 80kW
Widoczność w Xantii, w moim wypadku wersji Break, jest niezła, aczkolwiek nie doskonała. Maska opada pod sporym kątem, w związku z czym ciężko czasami zorientować się gdzie znajduje się koniec auta i wymaga to wyczucia. Przeszkadzają również dość szerokie słupki A, które potrafią czasem zasłonić, szczególnie w zakręcie, nadjeżdżające z naprzeciwka auto lub idącego pieszego. Tylna szyba pomimo tego, że jest jak to w autach kombi daleko, to daje...
~KeBi
Kombi 2.0 HDI 109KM 80kW
Do przodu super. Na boki może być. Troszkę szerokie słupki przednie ale takie ma większość aut. Małe lusterka i do tyłu przez szybę mało co widać. Ja się przyzwyczaiłem i nie jest to dla mnie problem (szczególnie gdy jeździ się autami dostawczymi w których brak widoczności przez tylną szybę :) ) ale osoba nie przyzwyczajona musi nabrać wprawy.
~tooreck
Kombi 1.8 i 90KM 66kW
duża powierzchnia szyb aczkolwiek cofanie nie należy do najłatwiejszych (auto jest długie- 4.73cm), przód też nie za dobrze widać gdzie się kończy ale po przyzwyczajeniu się jest OK, dobre lusterka
~Mattisek
Kombi 2.0 i 16V 132KM 97kW
Rewelacja zarówno do przodu jak i do tyłu. Żadne słupki nic nie zasłaniają. Poza tym mam kombi, więc nie ma problemów.
~Suponik
Kombi 2.0 HDI 109KM 80kW
Jest super jak na duży samochód wszystko ok nawet zadnia szyba na którą ludzie się skarżą
~Mamtu
Kombi 2.0 HDI 109KM 80kW
Do przodu i na boki jak trzeba, należy uważać przy cofaniu - trochę trudny do wyczucia tył.
~Piochu
Kombi 2.0 HDI 109KM 80kW
Do przodu super, do tyłu (kombi + 3 zagłówki)- beznadziejnie- trzeba się przyzwyczaić,
~jakubm4@wp.pl
Kombi 2.0 i 16V 132KM 97kW
jest to kombi tyl slabo lusterka boczne mniejsze niz w innych tak mi sie zdaje moglo by byc lepiej,przod ok
~maxi77
Kombi 2.0 HDI 109KM 80kW
Wręcz perfekcyjna... żadnych zasłaniających słupków itp. łatwo się parkuje.
Citroen Xantia II Kombi