Lista ocen Citroen Xantia II Kombi 2.0 HDI 109KM 80kW 1999-2001 (23) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 4 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~nexxtsevo@o2.pl
Kombi 2.0 HDI 109KM 80kW
Jest lepiej niz wystarczajaca - zarowno z przodu jak i z tylu nie ma powodow do narzekan. Jazda w trase z czterema doroslymi osobami jest jak najbardziej mozliwa i nie powoduje specjalnych niewygod, tzn. kierowca nie musi sie podsuwac pod kierownice zeby pasazerowie na tylnej kanapie mogli wlozyc nogi. W piec osob moze byc juz mniej wygodnie (ze wzgledu na wyprofilowanie kanapy - w zasadzie dla dwoch osob z tylu), jednak nadal jest to mozliwe....
~Gazdov
Kombi 2.0 HDI 109KM 80kW
Jak na auto segmentu D, Xantia posiada całkiem rozsądną ilość miejsca dla podróżujących. Autem mogą podróżować spokojnie 4 osoby przy czym te które siedzą na tylnej kanapie mają do dyspozycji podłokietnik, oraz 5 osób bez obawy przed wypadnięciem pasażera na ulicę po otwarciu tylnych drzwi. Bagażnik oferuje dużą ilość miejsca oraz jest foremny dzięki konstrukcji zawieszenia. Xantia nie posiada tylnych amortyzatorów (dokładniej nie posiada...
~Suponik
Kombi 2.0 HDI 109KM 80kW
Samochód jest bardzo przestronny Bagażnik ; Jak na kombi bardzo duży świetny na wakacje czy wyjazdy służbowe Przestrzeń w Kabinie Bardzo polecam dla ludzi którzy dużo jezdzą w samochodzie po większej trasie nie czuje się zmęczenia , niechce się z niego wychodzić
~opus14
Kombi 2.0 HDI 109KM 80kW
Wielokrotnie zdarzyło się, że osoby wsiadające do Xantii po raz pierwszy w życiu były zaskoczone ilością miejsca w środku i zauważały, że z zewnątrz samochód jest zgrabny i nie wygląda na tak duży we wnętrzu...
~Tomek
Kombi 2.0 HDI 109KM 80kW
Tu też nie daję 5 ponieważ brakuje mi trochę miejsca za kierownicą - fotel powinien się odsuwać bardziej do tyłu (mam 191 cm). Pasarzerowie maja miejsca pod dostatkiem.
~były posiadacz
Kombi 2.0 HDI 109KM 80kW
Duże funkcjonalne auto mogę je porównać do starej Audi 100,A6 miedzy fotelami z tyłu dużo miejsca fotele wygodne.Bagażnik w kombi 510l ok ustawny.
~KeBi
Kombi 2.0 HDI 109KM 80kW
5 osób na wakacje, pełen bagażnik... Szkoda że tak blisko bo chciało się jechać dalej... Trasa blisko 600km w 3 osoby.. Osoba na tylnej kanapie się wyspała ;)
~body
Kombi 2.0 HDI 109KM 80kW
Miejsca wystarczy dla każdego. Dwukrotnie jechałem kilkaset km w 5 osób na pokładzie z bagażami.
~maxi77
Kombi 2.0 HDI 109KM 80kW
Bardzo dużo miejsca w środku. Dla 4 osób jest pełen komfort, dla 5 już trochę gorzej.
Dziennik kosztów dla Citroen Xantia II Kombi 2.0 HDI 109KM 80kW
6,3
~Mamtu
Kombi 2.0 HDI 109KM 80kW
Duuże auto - mnustwo miejsca nawet dla piątki pasażerów, do tego w mojej wersji przepastny bagażnik. Super
Citroen Xantia II Kombi