Oceny Citroen Xantia II

Citroen Xantia II - Oceń swoje auto
Zwiń podsumowanie

Wady i zalety – Silnik (33)

4,1
~kateurmate@gmail.com
Liftback 3.0 V6 190KM 140kW
Kultura działania, bardzo bardzo szybki (testowany z st220,saabem 9-3,bmw 525 i 530, civic type-r). Niezastąpiony w trasie i elastyczny. Do tego jak na swoje możliwości niewiele pali i jest bezawaryjny (jeżeli zadbany). Przypominam, że ten silnik w niewiele zmienionej formie jest produkowany do dzisiaj.
~Bartek
Kombi 2.0 HDI 109KM 80kW
Jeździłem zwykłym dieslem i nie przypuszczałem, że HDi to taka różnica w mocy, chociaż na diesla w BX nie powiem złego słowa - jak się do niego przyzwyczaiłem, to i z benzyniakami można było na światłach konkurować :). Na dodatek HDi w Xantii jest bardzo cichy, elastyczny, \"energiczny\" i dopiero przy prędkościach bliskich 200 rzeczywiście potrafi mieć apetyt
~Adam
Od wymiany do wymiany max 1l dolewki, czasem wcale
~Suponik
Kombi 2.0 HDI 109KM 80kW
W sumie zaskoczyło mnie te spalanie bo nie dowierzałem na forach internetowych ze tak mało pali , co do zawieszenia był to świadomy wybór bo mój tata miał styczność z Citroenem Bx i prosze nie słuchać ludzi którzy wożą się Audi Bmw czy innymi niemieckimi markami bo to wszystko nie prawda z samochodami jest tak ze JAK SIE DBA TAK SIE MA Jeżeli mógłbym pomuc nie zdecydowanym to prosze napisać na meila pozdrawiam
~Bart
Liftback 1.8 i 16V 110KM 81kW
osiągi ma średnie ale trwałość niesamowitą 23 lata i 0 wycieków, zabezpieczenie antykorozyjne robi swoje i 0 rdzy pod maską.
~Adam
Od wymiany do wymiany max 1l dolewki, czasem wcale
~Anatol
ekonomika
~kingoftheroad
Liftback 2.0 HDI 109KM 80kW
Tutaj mógł bym dużo pisać więc napewno silnik, następnie super zawieszenie, blacha absolutny brak korozji z dołu czy z góry wygląda jak nówka, oraz ogólne solidne wykonanie kazdego elementu tego samochodu.
~opus14
Kombi 2.0 HDI 109KM 80kW
Wiedziałem, że zaiweszenie będzie będzie rewelcyne i że auto jest bardzo obszerne i ciche, ale najbardziej zaskoczył mnie właśnie silnik. Sądziłem, że może być nieco słaby lub paliwożerny...ale jest odwrotnie, jest świetny... wiem co mówię bo jeżdżę już ponad 3 lata i zrobiłem ponad 100.000 km, a samo auto nakręciło już ponad 270.000 km Ciekaw jestem czy tak samo będę kiedyś zadowolony z nowej wersji C5, bo planuję zakup np. 3 lub 4-latka za...
3,6
~były posiadacz
Kombi 2.0 HDI 109KM 80kW
Bardzo dobry ekonomiczny i szybka,dobre materiały,tapicerki,