Lista ocen Citroen XM I Hatchback (60) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 76 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~robert@portalfirm.pl
Hatchback 2.0 i 122KM 90kW
Ze względu na panoramiczną wręcz ilość powierzchni szklanych-bez klimy, a minimum szybra latem przy ok 30 st i na słońcu to jest po prostu mikrofala!!! Jak się już dobrze w tym piecu napali - nie pomaga otwieranie okien w czasie jazdy, zwłaszcza przednich. Właściwie xm bez szyberdachu nie powinien wogóle stać latem na słońcu. Zimą jest dużo lepiej. Ogrzewanie działa zadziwiająco szybko i skutecznie po ustawieniu pokrętła na maksimum, a...
~PABLITO OŁAWA
Hatchback 2.1 TD 12V 110KM 81kW
mam auto z klimą i nie narzekam! wczesniej miałem XM-a z 90 roku bez klimy! lato było bardzo gorące w tym aucie!! porażka. nie polecam tego auta bez klimy. powierzchnie szyb sa spore wiec siłą rzeczy musi sie grzac!!!A co do ogrzewania to jest dobre!! powiedziałbym ze całkiem dobre!! nie trzeba długo grzac aby sie zagrzac ;)
~esox53@wp.pl
Hatchback 2.1 TD 12V 110KM 81kW
Zimą grzeje bardzo dobrze, w upały bez klimatyzacji byłoby ciężko. W 12-stym roku \"życia\" samochodu zużyły się szczotki silnika wentylatora od nawiewu. Trzeba było dorobić, bo wszędzie wzruszali ramionami i nie dawali nadziei na nowe (radzili kupić całą dmuchawę).
~Jacon
Hatchback 3.0 i V6 170KM 125kW
Jak działa, to działa, jak nie, to i tak działa - jak w maluchu, ale działa. Bardzo szybko nagrzewa się. A jak jeszcze przez przypadek klimatyzacja jest sprawna...
~izywec@gmail.com
Hatchback 2.1 TD 12V 110KM 81kW
Wentylacja i ogrzewanie doskonałe ale dwukrotnie musiałem zmienić płytkę sterującą. Może to niezbyt sprawdzone we współpracy z silniczkami wykonawczymi?
~Z.U.L
Hatchback 2.0 i 122KM 90kW
Zajebioza... wszystko jest tak przemyślane, że żadna szyba nie jest w stanie zaparować podczas jazdy :) A dodatkowa tylna szyba to inteligentny wymysł :D
~Paweł K. WROCŁAW 603 969 259
Hatchback 2.0 i 122KM 90kW
Nie mam pełnej klimatyzacji tylko sterowaną ręcznie po zakupie auta wymieniłem silniczek sterowania listwami-obecnia działa bez zarzutu.
~xyz
Hatchback 2.1 TD 12V 110KM 81kW
Zimą szybko robi się ciepło w środku, szyby szybko odparowują. Latem klima idzie w miare wydajnie (mam climatronic).
~tbilinsky@gmail.com
Hatchback 2.1 D 12V 82KM 60kW
nie mam klimy,ale nawet w najgorsze upały daje sobie radę bez zarzutu. Zimą jak na taki halę do ogrzania to nie odbiega od normy
~Kamil
Hatchback 3.0 i V6 170KM 125kW
Nagrzewanie jest ok. Czasem dmuchawa odmawia współpracy (złączki). Klima do nabicia - to nie wiem jak chłodzi ;-)
Citroen XM I Hatchback