Lista ocen Citroen XM I Hatchback (63) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 73 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~robert@portalfirm.pl
Hatchback 2.0 i 122KM 90kW
Jeżeli sfery są sprawne a silnik i osprzęt pracują normalnie - jest dobrze. Do doskonałości jednak sporo brakuje. Dość kańciasta jak na dzisiejsze czasy karoseria mocno hałasuje przy prędkościach od 130 wzwyż. Przy 160 to powietrze na zewnątrz już huczy- wydaje mi się,że winne temu sa głównie lusterka i brak wyprofilowania maski przedniej w celu całkowitego schowania wycieraczek.
~esox53@wp.pl
Hatchback 2.1 TD 12V 110KM 81kW
Jak na turbodiesla starej generacji jest super. Każdy przypadkowy pasażer był zdziwiony, że to diesel. Klekot słyszalny jest tylko na zewnątrz. Gdy uchylę któreś okno, to z zewnątrz wpada hałas silnika i przejeżdżających samochodów, radio musi być mocno podkręcone, żeby coś zrozumieć. Przy zamkniętych oknach radio gra przyjemnie i nie męczy.
~xyz
Hatchback 2.1 TD 12V 110KM 81kW
Tu przeciętnie. Przy większych prędkościach silnik słychać. Slychać też turbine(ten dzwiek akurat mi się podoba). Denerwujące jest piszczenie, skrzypienie, trzeszczenie plastików wewnątrz. W zawieszeniu wymieniałem łaczniki stabilizatora, oraz łożysko wahacza belki tylnej i żadnego pukania, stukania nie ma.
~Jacon
Hatchback 3.0 i V6 170KM 125kW
Limuzyna i już 4, a nie 5, bo fura jest stara - stare uszczelki, drobiazgi - nie robiłem, bo bym musiał parę pensji stracić na wyprostowanie wszystkiego
~knuraczan
Hatchback 2.1 TD 12V 110KM 81kW
moze byc plastiki na dyzuch dziurach trzeszcza na małuch dziurach ok nic nie słychac powyrzej 130 zaczyna byc słychac szum wiatru
~PABLITO OŁAWA
Hatchback 2.1 TD 12V 110KM 81kW
powiem krótko!! to diesel wiec czuje sie jego pracę!! ale i tak jest dobrze wyciszony!! w innych autach jest gorzej!! zapewniam ;)
~Darek Ż.
Hatchback 2.0 i 122KM 90kW
nie jest źle, ale myślałem, że przy większej prędkości będzie lepiej(pow. 90 km/h jest głośniejszy niż omega a
~Z.U.L
Hatchback 2.0 i 122KM 90kW
Kanciaste nadwozie niestety nie wpływa dobrze na wyciszenie.... uszczelki zawsze są do wymiany :D...
~lennyb@poczta.onet.pl
Hatchback 3.0 i V6 24V 200KM 147kW
troszke szumi przy duzych predkosciach, silnik nie jest dobrze wyciszony, ale to v6 wiec nie ma sie co dziwic
~rafal000rafal@poczta.onet.pl
Hatchback 2.1 TD 12V 110KM 81kW
Jezdzielem juz glosniejszymi i cichszymi dieslami. Ten byl przecietny.
Citroen XM I Hatchback