Lista ocen Citroen XM I Hatchback 2.1 TD 12V 110KM 81kW 1989-1994 (22) - Ergonomia

Na liście zabraknie 22 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~rafal000rafal@poczta.onet.pl
Hatchback 2.1 TD 12V 110KM 81kW
Duuużo miejsca. Tyle miejsca mam teraz w sporym kombiku. Samochód niezwykle szeroki i długi. I trzeba przyznać, że wykorzystano w nim miejsce naprawde nieźle. Co prawda do niektórych gałek trzeba się nieźle wyciągnąć, ale jak się już siedzi i jedzie, to można godzinami. To tyle plusów. Reszta to same minusy. Na każdym kroku jakiś patent, który może i był kiedyś świetny, ale po paru latach jest jedynie utrapieniem dla kierowcy. Przykład:...
~PABLITO OŁAWA
Hatchback 2.1 TD 12V 110KM 81kW
musze przyznac ze ergonomia jest całkiem niezła. jedynie włączniki od wycieraczki tylnej i od świateł awaryjnych są kiepsko ulokowane. to jest porazka. trzeba grzebac za kierownica aby cos wcisnac!! podoba mi sie decha rozdzielcza z rocznika 94, Wszystko jest pod reką. przełączniki sa wieksze i wogóle...ehhh. Noo ale moze byc!! wkoncu to moje auto!!! ;) i tak mi sie podoba
~esox53@wp.pl
Hatchback 2.1 TD 12V 110KM 81kW
Ten samochód naprawdę mi pasuje, mam w nim to co potrzebuję do jazdy, nie ma nadmiaru przycisków, choć są modele bardziej \"wypasione\" i tam już jest wszystkiego nadmiar. Kontrolki pokazują to co trzeba, jeśli sygnalizują jakiś brak czy usterkę to da się jeszcze jechać, nie ma żadnych blokad.
~gszuba@poczta.onet.pl
Hatchback 2.1 TD 12V 110KM 81kW
Wszystko co potrzebne jest w zasiegu reki. Elektryczne fotele to nie tylko bajer, ael i bezpieczenstwo. Nawiewy z tylu bardzo sie przydaja. Podwojna tylna szyba - nie wietrzysz niepotrzebnie auta.
~xyz
Hatchback 2.1 TD 12V 110KM 81kW
Wszystko w miarę pod ręką, do radia jedynie trzeba się wychylić, ale jest sterowanie w kierownicy, więc dobrze jest ;) Multum schowków(nawet w podlokietnikach w drzwiach).
~izywec@gmail.com
Hatchback 2.1 TD 12V 110KM 81kW
Drgania własne układu podwozia i auta w granicach 65 do 75 Hz to przecież częstotliwość chodu człowieka a więc przyjemność prawie spaceru, który nie męczy
~Zarażony Cytromanią
Hatchback 2.1 TD 12V 110KM 81kW
kapitalnie nawet radio choć daleko (ale od czego sterowanie w kierownicy)
~artex
Hatchback 2.1 TD 12V 110KM 81kW
hmmm wszystko przemyslane może troszkę daleko do radyjka ....
~lechszczublewski2@wp.pl
Hatchback 2.1 TD 12V 110KM 81kW
z pozycji kierowcy dostep do wszystkich urzadzen ster.rodio w kierownicy
~Marlena Adamska
Hatchback 2.1 TD 12V 110KM 81kW
Wszystko na miejscu a nawet wiecej. Super szyba podwojna z tylu !!
Citroen XM I Hatchback