Lista ocen Citroen XM I Hatchback 2.1 TD 12V 110KM 81kW 1989-1994 (25) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 19 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~rafal000rafal@poczta.onet.pl
Hatchback 2.1 TD 12V 110KM 81kW
Naprawde duzo miejsca. Bardzo pojemny i wygodny samochod. Oczywiscie cos za cos. Szerokosc i dlugosc auta zapewnia murowane klopoty z parkowaniem. Moj Citroen z powodu niskiego cisnienia plynu LHM opadal przy dluzszym niz kilkanascie minut postoju. Wiec trzeba bylo parkowac bardzo uwaznie, z daleka od kraweznikow i tak, zeby zawsze moc wyjechac przodem a nie tylem, bo cofanie tym autkiem to bylo naprawde stresujace przezycie.
~esox53@wp.pl
Hatchback 2.1 TD 12V 110KM 81kW
Siedziałem w różnych samochodach, ale w żadnym nie było mi tak wygodnie. Nawet po długiej podróży kości i stawy nie bolą. Dla nóg jest dużo przestrzeni. Trzy osoby na kanapie nie są ściśnięte jak parówki w opakowaniu próżniowym, a jak są dwie osoby z tyłu, to szeroki podłokietnik wystarczy dla dwojga bez przepychanki.
~xyz
Hatchback 2.1 TD 12V 110KM 81kW
Rewelacja. Ogromna ilość przestrzeni. Fotele z prawdziwego zdarzenia, mięciutkie i przyjemne w dotyku (mam wersje z welurem). Mialem okazje jezdzic Focusem kombi 2000r albo Passatem B5 kombi i czułem się w nich jak w jakimś Tico. Dobrze czulem sie jedynie w Mercedesie E320.
~Lukasss (naked-bike@wp.pl)
Hatchback 2.1 TD 12V 110KM 81kW
Na temat tego zagadnienia to moznaby napisac książke grubości "Lalki". Gdy jeżdza ze mna znajomi za każdym razem gdy wsiadaja do auta nie mogą sie nadziwic ile jest miejsca w jakże skromnie wygladającej z zewnątrz Cytrynce.
~PABLITO OŁAWA
Hatchback 2.1 TD 12V 110KM 81kW
to limuzyna!!! nikt nie czuje sie w tym aucie źle!!! najlepiej to mają pasażerowie!!mnóstwo miejsca na nogi i głowe z tyłu!! konkurencja może isc w pole buraki kopac!!! świtne rozplanowanie wnetrza
~Jacek
Hatchback 2.1 TD 12V 110KM 81kW
bardzo dużo miejsca dla każdego, nawet 5 osób ma wygodę. Przednie fotele przez duże"F"
~kubek
Hatchback 2.1 TD 12V 110KM 81kW
miesci sie 7 osob (nie liczac bagaznika) bez problemu, dla czterech osob sa znakomite warunki
~apomar1@op.pl
Hatchback 2.1 TD 12V 110KM 81kW
no niewiem ale nie ma bardziej przezczennego auta w tej klasie
~artex
Hatchback 2.1 TD 12V 110KM 81kW
tutaj to wogóle nie ma oczym mowic prawie tyle miejsca co u mnie w pokoju hihih
~wiebo
Hatchback 2.1 TD 12V 110KM 81kW
Suuuuuuuuuuuper z przodu i suuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuper z tyłu
Citroen XM I Hatchback