Lista ocen Citroen XM I Hatchback 2.1 TD 12V 110KM 81kW 1989-1994 (22) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 22 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~PABLITO OŁAWA
Hatchback 2.1 TD 12V 110KM 81kW
mam auto z klimą i nie narzekam! wczesniej miałem XM-a z 90 roku bez klimy! lato było bardzo gorące w tym aucie!! porażka. nie polecam tego auta bez klimy. powierzchnie szyb sa spore wiec siłą rzeczy musi sie grzac!!!A co do ogrzewania to jest dobre!! powiedziałbym ze całkiem dobre!! nie trzeba długo grzac aby sie zagrzac ;)
~esox53@wp.pl
Hatchback 2.1 TD 12V 110KM 81kW
Zimą grzeje bardzo dobrze, w upały bez klimatyzacji byłoby ciężko. W 12-stym roku \"życia\" samochodu zużyły się szczotki silnika wentylatora od nawiewu. Trzeba było dorobić, bo wszędzie wzruszali ramionami i nie dawali nadziei na nowe (radzili kupić całą dmuchawę).
~izywec@gmail.com
Hatchback 2.1 TD 12V 110KM 81kW
Wentylacja i ogrzewanie doskonałe ale dwukrotnie musiałem zmienić płytkę sterującą. Może to niezbyt sprawdzone we współpracy z silniczkami wykonawczymi?
~xyz
Hatchback 2.1 TD 12V 110KM 81kW
Zimą szybko robi się ciepło w środku, szyby szybko odparowują. Latem klima idzie w miare wydajnie (mam climatronic).
~Raziel.blog.pl
Hatchback 2.1 TD 12V 110KM 81kW
klima była wymieniona i znów spalił się siniczek krokowy od nagrzewnicy ... bosh ale cóż wkońcu francuz
~wiebo
Hatchback 2.1 TD 12V 110KM 81kW
Nie zdażyło się aby przy 5 osobach w deszczowy dzień szyby zaparowały nawet przy wyłączonej klimatyzacji
~artex
Hatchback 2.1 TD 12V 110KM 81kW
całkiem nie najgorzej... może troszkę głosny jest wetylator
~tm82
Hatchback 2.1 TD 12V 110KM 81kW
prze full wypasie nawet pasazerowie maja mozliwosc regulacji
~knuraczan
Hatchback 2.1 TD 12V 110KM 81kW
bajeczka grzeje jak sie na lezy i latem klima daje rade
~NIE KUPUJ XMa
Hatchback 2.1 TD 12V 110KM 81kW
Tu bylo super. Szybko zaczynalo dzialac.
Citroen XM I Hatchback