Lista ocen Citroen XM I Kombi (15)

~ammy1@ onet.eu
Kombi 2.0 i 122KM 90kW
Tak szczerze to xm ma wadę - wygląd zewntrzny , w latach jak zaczęto go produkować był ok, teraz wśród tych wszystkich krągłości to znacznie odbiega od normy i dlatego jest trochę obciachowy, za to jest to plusem na durzych parkingach - wigać go z daleka, ale przestrzeń w środku nadrabia wszystko.I szczerze nie wiem co mam myśleć jak ktoś wypisuje że non stop ma samochód w naprawie i męczy się już rok lub dłurzej - przykre( dla mnie to jakieś...
~młody
Kombi 2.1 TD 12V 109KM 80kW
nie zamienie XM a na żadne niemieckie g... jezdzilem bmw mercedesami oplami fordami audi vw jeepami - tylko xm zapewnia komfort o jakim inne "resoraki" nie mogą nawet pomarzyć auto niby skomplikowane ale jak przychodzi co do czego to okazuje sie ze to wszystko jest banalnie proste jak na lata 90 nie ma lepszej limuzyny a zawieszenie hydraliczno-pneumatyczne jest największym atutem tego auta jak ktoś dba to nie ma z nim problemów a komfort...
~Owocek
Kombi 2.1 TD 12V 109KM 80kW
Mimo wszystko - bardzo lubie to auto. Jest sympatyczne, przestronne, dobrze wyposazone i ekonomiczne. Zadbany egzeplarz to zero problemow
2,9
~de goll
Kombi 2.1 TD 12V 109KM 80kW
auto naprawdę bardzo kosztowne w utrzymaniu i przereklamowane ale to za sprawą awaryjności
~MANIAK XM Z PRZYPADKU
Kombi 2.1 TD 12V 109KM 80kW
KUPIŁEM AUTO CAŁKOWICIE PRZYPADKOWO W NIEMCZECH.POPRZEDNI WŁAŚCICIEL OKAZAŁ SIE MANIAKIEM CYTRYNEK.WSZYSTKO ZADBANE.MIŁE ZASKOCZENIE W TRAKCIE PODRÓZY DO POLSKI A TERAZ CIĘŻKO BEDZIE WSIĄŚĆ DO JAKIEGOŚ RESORAKA.JEŚLI KTOŚ SZUKA XMa TO WARTO ZAPŁACIĆ WIĘCEJ ALE ZA AUTKO O KTÓRE KTOŚ DBAŁ.NO I WAŻNE-AMATORZY CUDZEJ WŁASNOŚCI OMIJAJĄ AUTKO Z DALEKA.
~xmaniac
Kombi 2.1 TD 12V 109KM 80kW
Tani w utrzymaniu bardzo duży i EKONOMICZNY przy czym KOMFORT KOMFORT KOMFORT !TYLKO BRAK MECHANIKÓW KTORZY MAJĄ O TY POJĘCIE!
3,2
~hazama@op.pl
Kombi 2.1 TD 12V 109KM 80kW
Układy elektryczne nędza, silnik ma dużą moc w szerokim zakresie obrotów ale zawodny. Jeżeli chodzi trzymanie i w zakrętach i komfort jazdy niesamowite przeżycia Starych roczników nie warto kupować chyba że ma się w założeniu gruntowny remont przekraczający nieraz koszt zakupu samochodu.
3,2
~"maxiKAZ"
Kombi 2.1 TD 12V 109KM 80kW
niejestem zadowolony z tego modelu chociaz zaczynalem od 2 CV,a potem CX,BX,potem znowu CX,XAntia no i teraz nieszczesny XM!moze to taki egzemplaz?bo zaden mnie tak niestresowal!
~Wojtek-ctturbo
Kombi 2.0 i Turbo CT 145KM 107kW
Za mala kase super auto!!!!Dbajac o servis tego auta kazdy bedzie zadowolony z uzytkowania przez dlugie lata!Ja posiadam model kombi z full wypasem!Kupujac to auto balem sie opinii pseudo znawców.teraz nie chce innego!!!!Naprawde rewelacja!!!!!!
~Bartek
Kombi 2.1 TD 12V 109KM 80kW
choć moja ocena może nie być obiektywna
Citroen XM I Kombi