Lista ocen Citroen XM I Kombi (6) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 9 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~ammy1@ onet.eu
Kombi 2.0 i 122KM 90kW
Cztery lata temu na słowo Citroen odpowiadaliśmy stanowczo Nie! W rodzinie większość miała samochody niemieckie uwarzając że są to samochody niezawodne i b.solidne, sami mieliśmy wtedy golfika 2 i byliśmy zadowolini, do momętu jak przyszła pora że trzeba było zmienić na coś znacznie większego bo spodziewałam się drugiego dziecka( wuzki i te sprawy golf ledwo wyrabial przy jednem dziecku) zdecydowaliśmy że szukamy Pasata kombi oczywiście, ale...
~Owocek
Kombi 2.1 TD 12V 109KM 80kW
Szczerze? Mam juz gdzies drobiazgi. Nie dziala sterowanie oknem pasazera od kierowcy, ogrzewanie i spryskiwacz tylnej szyby, zamiast klimy mozna wbic rurki w kalafior, efekt bedzie ten sam. Starsze lampy zolkna, co owocuje niklym swieceniem. Silniki ciekna chyba jak w kazdym, ale sa to tak male ilosci ze predzej wymienie olej niz ubedzie.
~hazama@op.pl
Kombi 2.1 TD 12V 109KM 80kW
Nie działający ABS (prawdopodobnie komputer), silniki kierunku nawiewu, zwarcie przewodów w układzie centralnego zamka, przeciekający szyber dach, wycieki oleju LHM z różnych miejsc, uszkodzony zacisk hamulcowy,
~de goll
Kombi 2.1 TD 12V 109KM 80kW
nie miałem bardziej awaryjnego auta! no chyba że komuś nie przeszkadza że coś piszczy,cieknie lub lata bo ma luz!
~młody
Kombi 2.1 TD 12V 109KM 80kW
silnik tylnej wycieraczki, szyberdach, a niepsują sie tylko te auta które nie mają wyposażenia
~"maxiKAZ"
tu sie musze wygadac!