Lista ocen Citroen XM I Kombi (8) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 7 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~xmaniac
Kombi 2.1 TD 12V 109KM 80kW
Jakość wykonania jest bardzo dobra w środku bardzo ładnie wykonczony z zewnątrz nieporównywalny z żadnym innym samochodem!! Cena bardzo przystepna a nawet bardzo śmiszna. Rada dla kupujących!! jak chcecie kupić w polsce zabierzcie ze sobą kogoś kto mA POJĘCIE O TYM SAMOCHODZI A NIE TYLKO JEZDZI TAKIM. a JAK W NIEMCZECH TO SZUKAJCIE TAKIEGO OD PIERWSZEGO WŁĄSCICIELA TO NA 98% NIE BEDZIE PROBLEMÓW TAM LUDZIE DBAJA I SERWISUJĄ W SERWISACH.
~młody
Kombi 2.1 TD 12V 109KM 80kW
za pare tysięcy macie samochód roku 90 -tego "car of the yare 90 "zw najbogatszych skandynawskich wersjach miacie takie wyposazenie jakiego do dzisiaj nie ma wiele aut renomowanych marek a to auto jest tanie doskonale wykonane - ocynk - zero korozji - i jest jak najbardziej warte swej ceny - jak kupujecie xm nie bierzcie pierwszego lepszego tylko nzajdzie przedewszystkim zadbany egzemlarz wtedy nie zamienicie go na zadne inne auto
~hazama@op.pl
Kombi 2.1 TD 12V 109KM 80kW
Cena=Jakość Niska cena równa się zarżniętemu XM-wi Decydując się na zakup tego samochodu bierz pod uwagę roczniki po 1994r. w benzynie. Stary disiel to duże koszty, wymiana końcówek wtrysków, reperacja pompy wtryskowej a w starym samochodzie na pewne to Cię czeka. Z Ph nie ma tyle kosztowych ukadów do wymiany.
~ammy1@ onet.eu
Kombi 2.0 i 122KM 90kW
To co zapłaciłam za somochód plus koszty narmalnej ekslpoatacji dawno mi się zwrucił i samochód zarobił na siebia już dwa razy, podobnia jak u mojego brata posiadacza xsanti i szwagra który ma bx,I nawet znajomi widząc sprawowanie się naszych autek, kupili sobie cytrynkę i są zadowoleni.
~Owocek
Kombi 2.1 TD 12V 109KM 80kW
Za kilka tysiecy zl dostaniesz niesamowicie wygodne auto z klimatyzacja, ABS, elektrycznym sterowaniem wszystkiego co sie da (lacznie z podlokietnikiem i dwoma zapalniczkami), nawet komputerem pokladowym i szyfratorem zaplonu (czego akurat nie polecam). I rzeczywiscie - polubisz kazda droge.
~MANIAK XM Z PRZYPADKU
Kombi 2.1 TD 12V 109KM 80kW
TRUDNO O WIĘKSZE KOMBI.JEDZIESZ NA WAKACJE MOŻESZ ZABRAĆ WSZYSTKO.MASZ MAŁY BIZNES ŁADUJESZ,AUTKO HOP DO DÓRY I JAZDA.I TO WSZYSTKO ZA NAPRAWDE ROZSĄDNE PIENIĄDZE.
~de goll
Kombi 2.1 TD 12V 109KM 80kW
auto mogę polecić..... ale tylko tym którzy w przyszłości chcą zostać mechanikami samochodowymi i zrobić specializację w kierunku Xm-a....
~"maxiKAZ"
Kombi 2.1 TD 12V 109KM 80kW
w tym wypadku jest i niema co sie oszukiwac zle!!!maksi KAZ
Citroen XM I Kombi