Lista ocen Citroen XM I Kombi (7) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 8 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~młody
Kombi 2.1 TD 12V 109KM 80kW
HYDRAULIKA - żadne auto nie zapewnia takiego komfortu podróżowania odbijam 18 godzin za kierownica bez przystanku ( no jeden tylko żeby sie dotankować) po lesie na lekko podwyższonym jechgałem 110 km/h i nie przenosily sie drgania do srodka :) leciał nad korzeniami :P
~de goll
Kombi 2.1 TD 12V 109KM 80kW
tutaj także nie jest całkiem tak jak piszecie chyba że ktoś przesiadł się z malucha! jeżdziłem i Cytrynami i Bmw i audi i Mercedesami i niektóre opinie na temat zawieszenia w Xmie są mocno przesłodzone....zwłaszcza bezawaryjność....tylko Xantia ma naprawde dopracowane zawieszenie.
~Owocek
Kombi 2.1 TD 12V 109KM 80kW
Wszelkie dziury i nierownosci nie sa grozne, naprawde czuc to o wiele lepiej niz w zwyklym aucie. Oczywiscie nalezy dbac o hydraulike, napelniac gruszki, zmieniac LHM - wtedy mit o awaryjnosci pozostanie dalej mitem
~ammy1@ onet.eu
Kombi 2.0 i 122KM 90kW
Idealny na nasze drogi,niesamowicie skretny mam kombiaka i wszędzie nim wjadę i wyjadę bez problemów, np : tam gdzie mój teść Audicą nawraca na dwa ja robię to odrazu!!
~MANIAK XM Z PRZYPADKU
Kombi 2.1 TD 12V 109KM 80kW
PRZEJECHAŁEM AUTKIEM 70000KM WYMIENIŁEM SWOŻNIE WACHACZA.JEDEN SIŁOWNIK Z TYŁU ZACZYNAŁ KAPAĆ -WYMIANA.PĘKNIĘTA RURKA LHM(CHORWACJA)PIERWSZY WARSZTAT 20EURO I NAPRZÓD DALEJ.
~xmaniac
Kombi 2.1 TD 12V 109KM 80kW
hydroactiv robi swoje bardzo dobrze trzyma sie drogi!!
~Bartek
Kombi 2.1 TD 12V 109KM 80kW
hydropneumatyczne - dla niego kocham to auto
Citroen XM I Kombi