Lista ocen Citroen XM I (68) - Widoczność

Na liście zabraknie 83 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~rafal000rafal@poczta.onet.pl
Hatchback 2.1 TD 12V 110KM 81kW
Do przodu bardzo fajnie, na boki może być, ale do tyłu to kaplica! Nie widać nic w zasięgu 10 metrów. Cofanie to loteria, czy czasem się w coś nie przychaczy. Najlepiej nim cofać jak ciężarówką - z asystą drugiej osoby, która stoi z tyłu i pokazuje czy jeszcze można... cofać oczywiście.
~esox53@wp.pl
Hatchback 2.1 TD 12V 110KM 81kW
Widoczność w dzień bardzo dobra. Oryginalne oświetlenie dotknięte zębem czasu słabnie dlatego musiałem je odświeżyć. Umyte lustra i szkło rozpraszające światło oraz wymiana żarówek na nowe (stare żarówki dają słabsze i bardziej żółte światło) dały widoczną poprawę. Jest dobrze.
~robert@portalfirm.pl
Hatchback 2.0 i 122KM 90kW
Nie może być doskonała tylko ze względu na typ karoserii. Poza tym bez zastrzeżeń, z wyjątkiem nieszczęśliwego umiejscowienia prawego lusterka - część "obrazu" zasłania słupek, ale można się przyzwyczaić, zwłaszcza do lusterek ze starszych typów xm (są większe!).
~PABLITO OŁAWA
Hatchback 2.1 TD 12V 110KM 81kW
widocznośc z przodu-hmmmm całkiem spora. z tyłu czesciej trzeba po lusterkach kukać bo widocznosc w tylnej szybie jest kiepskawa. utrudnia to manewry na ciasnych parkingach. ale to nic!! hehe Fajne auta tak maja!!;)
~ammy1@ onet.eu
Kombi 2.0 i 122KM 90kW
Ja z tym problemów nie mam, mąż ma też xm 3l v6 i ma ciemne szybki to troszkę ma trudniej ale jak umie się cofać na lusterka to nie rozumiem w czym co niektórzy widzą problem.
~Owocek
Kombi 2.1 TD 12V 109KM 80kW
Male listwy na szybach przednich nie ograniczaja widocznosci. Slupki tez, tylko prawy troche zaslania lusterko. Do tylu (mam kombi) trzeba nauczyc sie cofac
~Z.U.L
Hatchback 2.0 i 122KM 90kW
W sumie doskonała.. strasznie duża powierzchnia szklana, no oczywiście do tyłu troszke gorzej ale nie jest źle :D od czegoś są czujniki parkowania :D
~młody
Kombi 2.1 TD 12V 109KM 80kW
prawe lusterko troszke zaslania slupek - kwestia przyzwyczajenia - mi juz nie przeszkadza tylko na początku troche drażniło
~miksell@o2.pl
Hatchback 3.0 i V6 170KM 125kW
Troche małe lusterka. Widoczność bardzo dobra, z wyjatkiem tyłu. Parkowanie tyłem w mieście to trudne zadanie.
~marek
Hatchback 3.0 i V6 170KM 125kW
Do przodu i na boki świetnie wszystko widać. ;-) Gorzej przy cofaniu ;D Małe lusterka.