Lista ocen Citroen XM II (39) - Widoczność

Na liście zabraknie 51 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~ZYBI-RM
Hatchback 3.0 V6 24V 200KM 147kW
Jeżeli ktoś potrafi kożystać z lusterek to jest super, nie dla tych co kręcą głową podczas manewrowania. I jeszcze jedno, ja nie lubę oglądać w czasie jazdy przednie maski jeżeli ktoś lubi niech wskoczy do malucha (:
~xstrememotors@interia.pl
Hatchback 2.1 TD 12V 109KM 80kW
Za kierownicą Xm- ki widzimy wszystko nic nam nie zasłania drogi, lusterka są duże więc obraz w nich jest bardzo dobry, widok przez lusterko wewnętrzne jest dobty nie ma problemu z zobaczeniem przeszkód.
~wo_la@op.pl
Kombi 2.5 TD 129KM 95kW
Niedostateczna widoczność do przodu: skośna, odległa szyba i b. długi \"nos\" auta powodują, że widoczność przed maska jest słaba. Widoczność do tyłu? Jak to w kombi, słaba...
~Irek
Kombi 2.0 i 16V 132KM 97kW
Juz sie chyba przyzwyczailem, samochod duzy . Jak dla mnie jest ok. Super bedzie wtedy kiedy bedzie caly oszkolony. Ale.... Do tylu troszke gorzej na rogach, do przodu bez problemu.
~Guliver
Hatchback 2.1 TD 12V 109KM 80kW
Wszystko dobrze ale przy skręcie w lewo trzeba się wychylić coby nie rozjechać pieszych na pasach. Jakoś słupki przeszkadzają. W Xantii miałem to samo.
~nonline
Hatchback 3.0 V6 167KM 123kW
Na przód nie narzekam, jednak tył mógłby być lepiej zorganizowany, kwestia przyzwyczajenia... Albo kupienia i montażu za 100 zł czujników parkowania.
~szwolo@wp.pl
Hatchback 2.1 TD 12V 109KM 80kW
Jak na rozmiary auta to super. Doskonale przeszklony. Prawe lusterko opuszcza się pokazując po czym się jedzie na wstecznym. Światła mogłyby być lepsze.
~GZIRO
Hatchback 2.1 TD 12V 109KM 80kW
GDZIE BYS SIE NIE OBROCIL TO WSZYSTKO WIDZISZ Z TYLEM BYWA ROZNIE , ALE TRZEBABYLO SIE NAUCZYC JEZDZIC DO TYLU UZYWAJAC LUSTEREK , A NIE TERAZ NAZEKAC.
~KAMIILCIIO
Hatchback 2.0 Turbo 147KM 108kW
Nie ma tu problemu z widocznością, cały samochód oszklony, widać wszystko bardzo dobrze. W lusterkach bardzo dużo widać.
~XeNeS
Hatchback 2.1 TD 12V 109KM 80kW
Tutaj rewelacji nie ma - długa maska, krótko ścięty tył. Trzeba się przyzwyczaić że przód zachodzi, a z tyłu nic nie widać.