Lista ocen Citroen XM II (12)

~TOM
Hatchback 2.0 i 16V 132KM 97kW
No cóż jak dla mnie nie ma lepszego auta. Mogę tu podać taką ciekawa sytuację... Kiedy stwierdziłem ze kupię XM, powiedzmy ze kasiasta część mojej familii stwierdziła ze chce kupić jakieś g.... i ze mi pożyczą kasę na jakiś lepsze auto. Kiedy jednak kupiłem i ich przewiozłem, to powiedzmy pewien "Pan Prezes" który jeżdzi tylko nowymi autami z najwyższej półki przestał mówić zle o Cytrynie:) rozsiadł sie tylko z tyłu na skórce i widzałem...
~Irek
Kombi 2.0 i 16V 132KM 97kW
Nie narzekam na prace silnika, jezdze srednio 30 000 km rocznie, czasami wiecej a czasami mniej. Pilnuje bardzo wymian oleju co 10 tys. filtr powietrza, filtra paliwa, itp. NIe zdarzyla mi sie nigdy awaria silnika. Posiadam XM kombi wiec ten silnik nie jest do rajdow, ale rodzina w pelnym obladowaniem na wakacje plus box na dachu nie przeszkadza do spokojnej jazdy. (Silnik)
~cytroen
Hatchback 2.0 i 16V 132KM 97kW
Samochod marzenie dla milosnikow komfortu i 120 koni czystej krwi pod maska :)
~peter.kowalczyk@poczta.fm
Hatchback 2.0 i 16V 132KM 97kW
super auto, w sam raz na polskie drogi, pływa po wybojach, jak na zaawansowanie podwozia (hydropneumatyczne)bardzo niezawodne,doskonałe zabezpieczenie antykorozyjne, świetny stosunek jakość-wielkość-technika-cena......zresztą to już mój drugi XM.....i następny też pewnie taki będzie:)
~suchy@mud.pl
Hatchback 2.0 i 16V 132KM 97kW
Troche brakuje koników przy tej masie ale nie jest źle! (Silnik)
~Piotr Potentas
Hatchback 2.0 i 16V 132KM 97kW
Nie jest zle, ale troszke lepiej byc moglo jak na auto tej klasy (Ergonomia)
4,1
~burza9786
Hatchback 2.0 i 16V 132KM 97kW
małe problemy z wentylatorem który czasami zapomni sie załaczyc ale tak jest wszystko ok
~franek
~jarropl@poczta.onet.pl