Lista ocen Citroen Xsara I Hatchback (157) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 257 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~krakus
Hatchback 1.9 D 71KM 52kW
W tej cenie tak wyposażonego innego kompaktowego auta bym nie kupił (poza Fordem Focusem który ma podobne) Citroen Xsara Exclusive ma wiele dobrych udogodnień: same włączające się światła ( w tunelach , o zmroku, w momencie włączenia się wycieraczek), inteligentne wycieraczki są bardzo przydatne w chwili wyprzedzania w czasie deszczu ciężarówek, same zmniejszają tempo po mniejszym spryskaniu szyb spod kół i oczywiście w chwili mniejszego...
~kubuś
Hatchback 1.8 i 16V 110KM 81kW
Mówią, że nie kupuje się auta na \"F\" fiatów, fordów i francuzów... Ja się z tym nie zgadzam ponieważ według mnie nie ma z tymi autami problemów. W domu każde z tych aut się w jakiś sposób przewinęło i nigdy z żadnym nie było problemu. Jeśli chodzi konkretnie o xsarę to ceny są niskie, a naprawy zdarzają się rzadko. Za golfa czy innego niemca z tego samego roku zapłacisz co najmniej z 50% więcej tylko nie wiem po co. Jak kiedyś mówili w...
~Michał Majewski
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
Bajka! Za autko z 1999 roku, 4 poduszki, wspomaganie, regulacje kierownicy, ABS, 3 drziw, kolor złoty - piękna! W listopadzie 2007 roku dałem 8900zł. Do zrobienia od zaraz były: - rozrząd (350zł) - łożysko przedniego prawego koła (110zł) - tuleje i sworznie wachaczy z przodu (60zł) - tarcze hamulcowe z przodu (160zł) W ciągu miesiąca awarii uległ jeden z wtryskiwaczy (trzeci cylinder). Od tamtego czasu tylko leję benzyne i cieszę się...
~azgim
Hatchback 1.9 D 71KM 52kW
Nowa Xsara II w cenie 52 tyś PLN w wersji 1.6 SX Exclusive była we wrześniu 2002 roku jedną z najbardziej atrakcyjnych propozycji w klasie aut kompaktowych. Patrząc z perspektywy czasu atrakcyjność auta nie zmalała a ceny używanych egzemplarzy czynią z Xsary naprawdę dobrą propozycję pod warunkiem przymrużenia oka na mankamenty no ale w końcu nie wszyscy mogą mieć Zetę Jones lub Antonio Banderasa.
~Adrian Ł.
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
Nie mam wątpliwości, że te proporcje są zachowane. Francuzy z racji tego, że są mniej popularne jak choćby BMW, AUDI czy VW, są w zdecydowanie lepszej kondycji. Słabiej eksploatowane są wyborem racjonalnym. Są po prostu mniej dojechane. Posiadają najczęściej dojrzałych emocjonalnie właścicieli którzy o nie dbają i nie piłują na każdym biegu. To cała prawda o tym samochodzie.
~axl2000
Hatchback 1.6 i 88KM 65kW
W cenie około 6000-7000zł mamy do dyspozycji nie duży, lecz pakowny (bagażnik ponad 400 litrów pojemności) i wygodny samochód. Spokojnie można przewozić wygodnie 3 pasażerów a z jednym lub dwoma wyjechać w jakąś trasę. Osobiście auto poleciłbym osobom chcącym wyróżnić się na ulicy gdyż generacja X1 tego auta jest coraz rzadziej widziana, a zastąpiła ją brzydka X2.
Hatchback 1.6 i 88KM 65kW
Autko z klimą, elektryką, ABSem, 2 poduszkami, sterowaniem radia z kierownicy kupiłem za połowę sumy, jaką musiałbym zapłacić za np. golfa IV, astrę II z tego samego rocznika z uboższym wyposażeniem. Jeździłem wszystkimi tymi autami i mogę powiedzieć, że są one na bardzo podobnym poziomie jeśli chodzi o wykonanie. Każde autko ma coś gorszego i coś lepszego od "rywala".
~12345
Hatchback 1.6 i 88KM 65kW
Przyjmując średne spalanie na poziomie 8L LPG przy cenie 2.89 wychodzi 23zł za 100km, dla porównania mam w domu Seata Leona również z silnikiem 1.6 8v auto ma 150 000 przebiegu, kosztował 2 razy więcej niż moja xsara, pije 2x więcej oleju, koszt przejechania 100km rownież jest 2x większy, a o jego usterkach w ostatnim roku mógł bym esej napisać.
~endru13
Hatchback 1.8 i 90KM 66kW
Kopiłem za 1050 euro do tego rejestracja 1600zł i LPG sekwencja za 3000 razem z drobnymi wymianami płynów ustrojowych 9000zł. Może dużo razem ale nie żałuję tych pieniędzy bo jest wart tej kwoty. Dodam że kupiłem auto od swojego mechanika wiec jedyne co musiałem wymienić to olej,świece i kable WN wiec spokojnie wart tej ceny :)
~michal
Hatchback 1.8 i 90KM 66kW
kupilem ja (lacznie z oplatami) za ok.14,5 tys. , z niemiec od kobiety, z drugiej reki, autko oczywiscie zadbane, przymiezalem sie do innego, np. skoda octawia, ale te sa w niemczech ok.6tys. zl drozsze, podobnie astra II, puki o jestem bardzo zadowolony (wyposazenie z klima, 4airbagi, dobrze utrzymane, w miare niskie splanie), polecam
Citroen Xsara I Hatchback