Lista ocen Citroen Xsara I Hatchback (177) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 237 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~michal
Hatchback 1.8 i 90KM 66kW
puki co mam zimowki-podobno troche glosniej anizeli z normalnymi.do 110 km/h super, mozna spokojnie konwersowac, 110-140 ujdzie, generalnie cicho, pozniej nieprzyjemnie (po 140), przejechalem moja xsara zaledwie 2tys. (swiezy zakup) ale zauwazam, ze najprzyjemniej jazda mdz.100-120.na polskie drogi to autko w sam raz, po przejechaniu 400 km (Gdansk- Slubice) nie czujesz zmeczenia, inaczej niz np. w audi a4 tdi ktorym dotychczas podrozowalem
~axl2000
Hatchback 1.6 i 88KM 65kW
Dobrze wyciszony samochód, oczywiście nie umywa się do nowych salonowych samochodów, ale jak na 13 lat to nie ma zbytnio się do czego przyczepić. Silnik słychać, że pracuje, ale nic nie dudni. Na minus oczywiście skrzypiące i terkoczące niektóre plastiki i puszczające powietrze uszczelki okien, ale można to wybaczyć biorąc pod uwagę wiek auta.
~Gość
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
Troche głosno po przekroczeniu 100. Mnie to nie wadzi gdyż rzadko przekraczam tą prędkość. Wyszalałem się za młodu, teraz oszczędzam swoje auto zwłaszcza, że ciężko na nie pracowałem. Poza tym jak się wozi całą rodzinkę to sie nie szarżuje na drogach. O nieszczęście nie trudno. Do setki cichutko. Na postoju nawet nie słychac pracującego silnika.
~referumtum
Hatchback 1.9 D 68KM 50kW
Głos tego silnika rozpoznam wszędzie. Ktoś już w opinii napisał, że jest podobny do traktora. Podpisuję się pod tym. Przy 120km/h nie można już w środku prowadzić rozmowy - jest głośno, a kierowca musi się koncentrować na drodze, bo czasem wiatr "rzuca" autem
~Tomek
Hatchback 1.9 D 71KM 52kW
Niestety to chyba największy dla mnie minus tego autka. W porównaniu z bezpośrednią konkurencją jak np Megane, 307, Focus - jest dość głośna. Silnik słychać baaardzo wyraznie już powyżej 3,5 tyś/obr. Opony do najcichszych też nie należą.
~yojki
Hatchback 1.8 i 90KM 66kW
oryginalne wyciszenie w porządku do 120 km/h można bez problemów rozmawiać. Silnik tylko buczy przy mocnym przyspieszaniu. W środku można słuchać muzyki bez problemów. jestem dłubek i wyciszyłem sobie jeszcze kabinę i jest cicho prawie jak w kościele
~Adrian Ł.
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
Jestem miło zaskoczony. Samochód nie drogi a komfortu daje odpowiednio dużo. Cichy, przez to, że jest bardzo dobrze wygłuszony. Nic nie piszczy, nie zgrzyta. Do 100 km/h sama słodycz. Przy szybkiej jeździe i powyżej 100 km/h męczący.
~Mateusz
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
Jak już pisałem na kocich łbach i kostce brukowej jest straszny pogłos w środku. Powyżej 120 km/h od silnika też dochodzi uciążliwy hałas. Może z inną jednostką napędową na trasie byłoby ciszej.
~BSN
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
plastiki w desce rozdzielczej, coś pod schowkiem pasażera wpada w rezonans na nierównościach, czasem, gdy oprzemy rękę zaskrzypi tapicerka drzwi, skrzypią też lekko uchylone szyby (w wersji 3d).
~majic777
Hatchback 2.0 VTS 163KM 120kW
Fajnie brzmiący silnik, więc jak dla mnie było ok. Dla kobiety trochę za bardzo słyszalny silnik ale powtarzam, że jak sie go wkręcało na obroty, to żal go było nie posłuchać.
Citroen Xsara I Hatchback