Lista ocen Citroen Xsara I Hatchback 1.4 i 75KM 55kW 1997-2000 (68) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 97 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~ja123
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
Jak na tak wygladajace auto ma duzo miejsca bagaznik mimo butli 40l jest wytraczajacy do przewozenia drobnych jak i duzych rzeczy Kierowca i pasazer na miejsce nie moga narzekac nawet ci co siedza z tylu maja wystarczajaca przestrzen
~adaskos
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
Według mnie przestrzeń w xsarze jest bardzo duży, ostatnio jechałem astrą i stwierdziłem, że w xsarze można się "ganiać". Miejsca jest naprawdę dużo. Z tyłu nie wiem, ponieważ tam siedzą moje dzieci, a one mają jeszcze krótkie nogi. :-)
~Adrian Ł.
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
Z przodu miejsca pod dostatkiem, każdy znajdzie odpowiednią dla siebie pozycje. Z tyłu to już bywa różnie. Zależy głównie od tego kto siedzi z przodu. :) Auto nie duże to i wiadomo że miejsca się więcej nie wyczaruje.
~Gość
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
Tutaj Xsarka ma ode mnie najwyższą ocene z możliwych. W porownaniu z moim poprzednim autem to limuzyna. Polecam to auto jako rodzinny samochodzik. Dla 2+1 rewelacja (oczywiście w gre wchodzi 5-drzwiowa wersja).
~Benek
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
Kabina tego samochodu jest ogromna, dla kierowcy i pasażera z przodu miejsca bardzo bardzo dużo. Z tyłu jest również bardzo dużo miejsca. Nawet dalesze wyjazdy w 5 osób są możliwe. Do tego bardzo duży bagażnik
~Dża
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
Miejsca wystarczyło na komfortową jazdę w 4 osoby. Z przodu bardzo dużo miejsca, można wygodnie się rozsiąść. Nad głową swobodnie, pomimo mojego wysokiego wzrostu (prawie 190cm)
~Kondzio
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
Tutaj też mi ciężko ocenić... mam 190cm wzrostu i fotel jest dla mnie niewygodny na dłuższe trasy. Rozmieszczenia pedałów też nie jest dobre. SĄ ZA BLISKO SIEBIE!!!
~doświadczony kierowca
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
Jesli chodzi o miejsce to jest wszedzie dużo. Dla siedzących z przodu i z tyłu. Bagażnik tez spory. Z daleka wydaje sie że to małe auto a w środku więcej miejsca niż np w WV Golf IV
~heg, 20 lat
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
ja żadko używam tylnich siedzień ale podobno da sie tam wytrzymać kilka dni wakacji, kierowca siedzi w miare nisko jak ktoś lubi a jak nie to jest dźwigienka żeby podnieść fotel
~loker
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
z przodu przestrzeni dużo, ale z tyłu to już cieniutko... szczegolnie jesli np kierowca taki jak ja ma 188 i musi odsunąć sobie fotel kierowcy na maxa to z tyłu już bardzo mało miejsca
Citroen Xsara I Hatchback