Lista ocen Citroen Xsara I Hatchback 1.4 i 75KM 55kW 1997-2000 (58) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 107 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Michał Majewski
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
Bajka! Za autko z 1999 roku, 4 poduszki, wspomaganie, regulacje kierownicy, ABS, 3 drziw, kolor złoty - piękna! W listopadzie 2007 roku dałem 8900zł. Do zrobienia od zaraz były: - rozrząd (350zł) - łożysko przedniego prawego koła (110zł) - tuleje i sworznie wachaczy z przodu (60zł) - tarcze hamulcowe z przodu (160zł) W ciągu miesiąca awarii uległ jeden z wtryskiwaczy (trzeci cylinder). Od tamtego czasu tylko leję benzyne i cieszę się...
~Adrian Ł.
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
Nie mam wątpliwości, że te proporcje są zachowane. Francuzy z racji tego, że są mniej popularne jak choćby BMW, AUDI czy VW, są w zdecydowanie lepszej kondycji. Słabiej eksploatowane są wyborem racjonalnym. Są po prostu mniej dojechane. Posiadają najczęściej dojrzałych emocjonalnie właścicieli którzy o nie dbają i nie piłują na każdym biegu. To cała prawda o tym samochodzie.
~Dża
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
Jest tanie, więc i wyposażenie mizerne. Klima, obrotomierz lub nawet elektryczne szyby to komfort. Opcje te występują w większości w autach sprowadzanych. Te polskie nie miały dosłownie nic...
~Gość
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
Za tą samą kasę miałbym ACCENTA 2 lata młodszego, ale wybrałem moim zdaniem lepszą markę, samochód bardziej niezawodny i ergonomiczny. Cos za coś. Wole jeździć samochodem starszym ale trwalszym.
~BSN
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
Według mnie za takie pieniądze nic piękniejszego napewno nie można kupić, samochód robi wrażenie, jest bardzo wygodny, i w miarę nieźle wykonany. Polecam wersję z welurową tapicerką
~Rafiki
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
Samochód rocznik 1997 kupiony w 1998 ze znacznym rabatem i dodatkowym wyposażeniem. Za te pieniądze nie było wtedy lepszej oferty. I uważam, że dziś trudno lepszą znaleźć.
~dzordz
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
Z uwagi ze samochód jest w moim posiadaniu 4 lata z czego ostatni rok dosc pechowy to uwazam ze jezdzi sie dobrze , ale citroena raczej juz nie kupie
~jedrek81@op.pl
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
Dobry samochód i bardzo cichy, 1400 zdecydowanie za mały silniczek, japońcami nie może się mierzyć poprostu trzeba wymieniać części :(((
~Fuzekle
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
Jakość jest przeciętna ale cena bardzo niska, jak chcesz coś taniego a nie oczekujesz luksusu to mogę polecić.
~woytass
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
Jeżeli chodzi o stosunek jakość/cena chyba mało jest samochodów mogących zaoferować tak dużo za tak niedużo :) Polceam
Citroen Xsara I Hatchback