Lista ocen Citroen Xsara I Hatchback 1.6 i 88KM 65kW 1997-2000 (31) - Łatwość utrzymania (pod względem kosztów)

Na liście zabraknie 28 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~axl2000
Hatchback 1.6 i 88KM 65kW
Ceny części i napraw nie rujnują kieszeni, jest to stary samochód, znany mechanikom a części są dobrze dostępne. Spalanie na dobrym poziomie pod warunkiem, że nie katuje się silnika. Katowany silnik odwdzięcza się w moim przypadku spalaniem na poziomie 10.4 litra na 100km w mieście. Przy spokojniejszej jeździe da radę zejść do około 8,5 litra.
~Zubi_
Hatchback 1.6 i 88KM 65kW
Spalanie miasto 10-12l/100km Spalanie trasa 6.9-8l/100km Zależy kto nim jeździ :) Generalnie ta jednostka napędowa daje takie sobie spalanie, no ale nie oszukujmy się. Nie jest to najnowsza jednostka tylko stary, ośmiozaworowy silnik :)
~12345
Hatchback 1.6 i 88KM 65kW
Bardzo miło zaskoczyło mnie żużycie LPG na trasie przy prędkości ok 100 km/h spalanie wyszło ok 6.5L, natomiast w mieście nie wyszło mi więcej jak 8.5 z włączoną klima. Jak dotąd wymieniłem tylko rorząd części + robocizna 500zł z pompą wody
~piotrekhof@wp.pl
Hatchback 1.6 i 88KM 65kW
jak na 1,6i to jak dla mnie rewelacja - po lanosie to tak jak bym na gazie jeździł, natrasie zszedłem do 5,01 l/100km, w mieście nie sprawdzałem nie było okazji, a sam robię wymiany przeglądowe - pewniejsza sprawa coś w serwisy nie wierzę
~aesar
Hatchback 1.6 i 88KM 65kW
po wawie 7,3 - 7,8 l/100km - przy normalnej jeździe, w trasie 6,0 - 7,0 - zależnie od prędkości części - dostępne, ceny podobne do innych marek (oczywiście poza ASO :)
Hatchback 1.6 i 88KM 65kW
spalanie w wawie 7,8-8,3l/100km - normalny styl jazdy w trasie 6,5l przy prędkościach 90-140km/h ceny części porównywalne z innymi markami
~przemal666@wp.pl
Hatchback 1.6 i 88KM 65kW
Co do paliwa to sie nie wypowiem, gdyz wskaznik paliwa czasem mi wariuje ale na moje okolo spalanie jest stosowne to gabarytow auta i do techniki jazdy.
~gogreg@poczta.fm
Hatchback 1.6 i 88KM 65kW
Ekonomiczny do 5.7 na trasie przy 100km/h srednio to 6.7 (zagraniczne paliwo, moze dlatego??), naprawy to normalny koszt jak w kazdym aucie.
~Przemo
Hatchback 1.6 i 88KM 65kW
zależy jak kto jeździ, ja do oszczędnych nie należę, ale średnie spalanie 8,0 l z przewagą jazdy po mieście to chyba nie taki zły wynik
~luki
Hatchback 1.6 i 88KM 65kW
Silnik zacofany technologicznie,ale przynajmniej małousterkowy i ekonomiczny.Z tego co słyszę dużo lepszy od 1.4l.
Citroen Xsara I Hatchback