Lista ocen Citroen Xsara I Hatchback 1.6 i 88KM 65kW 1997-2000 (23) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 36 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Zubi_
Hatchback 1.6 i 88KM 65kW
Poważne usterki? Pęknięta chłodnica, pęknięte króćce od nagrzewnicy - oba elementy zamiast wymiany, były poklejone przez poprzednich właścicieli :/ po wymianie do dzisiaj jeżdżą spokojnie. Belka tylna po 180tkm wymagała regeneracji - norma.
~axl2000
Hatchback 1.6 i 88KM 65kW
Póki co autko mnie nie zawiodło. Jedyną poważną usterką jest spalanie za dużej ilości oleju, stąd czeka Xsarę wizyta u mechanika na mały remont silnika. Zawieszenie dobrze pracuje, niestety zimą słychać skrzypiące gumy. Póki co DOBRZE.
~Tomasz
Hatchback 1.6 i 88KM 65kW
Jestem zbulwersowany kupiłem nowe auto mineło 1.5 roku a samochód był zciągany trzy razy na lawecie ,nie działały wycieraczki , system chłodzenia silnika , a to jest najlepsze - wyłącza sie silnik podczas jazdy .
Hatchback 1.6 i 88KM 65kW
awaria centralnego zamka (gdy zamykałem auto z pilota, centralny zamykał i natychmiast otwierał) -naprawa 90 zł(wina założonego alarmu marki scorpion, nie auta).
~aesar
Hatchback 1.6 i 88KM 65kW
j.w.; jak dotąd nic; szykuje się przegląd tylnej belki - auto ma 90kkm, więc już pora - czas na czopy, łożyska (powinno się obejść bez potrzeby regeneracji całej belki)
~piotrekhof@wp.pl
Hatchback 1.6 i 88KM 65kW
po 100 tys na nszych drogach nie długo bedę musiał wymienić gumki na stabilizatorach, po prawej stronie sworzeń wahacza, obydwa tłumiki wymieniłem po 90 tys.
~maly
Hatchback 1.6 i 88KM 65kW
uwazam ze dobrze jak na rocznik i przebieg glownie po miescie-po 75000 wymiana silniczka wentylatora chlodnicy, poza tym nic
~luki
Hatchback 1.6 i 88KM 65kW
Na razie ok,ale jak to w citroenach - belka skrętna,trzeba się jej uważnie przyglądać.
~luki
~luki80gda@wp.pl