Lista ocen Citroen Xsara I Hatchback 1.6 i 88KM 65kW 1997-2000 (29) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 30 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~axl2000
Hatchback 1.6 i 88KM 65kW
Mam 180cm wzrostu i z przodu mam dużo miejsca na nogi, w prawidłowym ułożeniu się przed kierownicą pomaga jej regulacja w pionie i w głębokości. Siedzenia są wygodne, lekko twarde co korzystnie wpływa na kręgosłup. Z tyłu spokojnie siedzą wygodnie 2 dorosłe osoby.
~12345
Hatchback 1.6 i 88KM 65kW
Robiłem nim trasy 700km i nie powiem fotele na prawdę wygodne, dość duże pole regulacji kierownicy pozwala zająć dobrą pozycję, jazda obok kierowcy również pozwala zająć bardzo dobrą pozycje.
~Krakus
Hatchback 1.6 i 88KM 65kW
Z przodu sużo miejsca, z tyłu raczej dla 2 dorosłych i dziecka. Dobry pomysł z tymi wnękami na nogi w przednich siedzeniach. Zawsze to parę centymetrów jest więcej.
~Zubi_
Hatchback 1.6 i 88KM 65kW
Spokojnie można w 4 osoby dorosłe podróżować całkiem wygodnie. 4 osoby każda minimum 180cm wzrostu i jechaliśmy ładnych parę kilometrów. Nikt się nie skarżył.
~przemal666@wp.pl
Hatchback 1.6 i 88KM 65kW
Jak dla mnie - 188cm wzrostu - jest super. Fotelu nie muszę odsuwać nawet do końca. Jak sie chce to i bardzo dużo się do tego autka wrzuci
~maly
Hatchback 1.6 i 88KM 65kW
sprzodu idealnie, wystarczy usiasc za kierownica i zobaczyc gdzie sie ma lewe drzwi, daleko, jak w samochodach z wyzszego segmentu, z tylu o wiele gorzej
~witgli@polbox.com
Hatchback 1.6 i 88KM 65kW
wystarczająca mimo że mam 1.80 wzrostu i kłopoty z nogami (zdrowie), podnóżek no może jestem rozbestwiony przydałby się podłokietnik lewy
~luki
Hatchback 1.6 i 88KM 65kW
Optymalnie to max 4 osoby o wzroście do 180cm.Troszkę za mało na kolana z tyłu,ale klaustrofobi na pewno nikt się nie nabawi.
~luki
~luki80gda@wp.pl