Lista ocen Citroen Xsara I Hatchback 1.8 i 90KM 66kW 1997-2000 (15) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 19 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Patryk1353
Hatchback 1.8 i 90KM 66kW
Dla czterech osób autko w sam raz. Kierowca 186cm za kieownicą spokojnie znajdzie miejsce tym bardziej że fotel można regulować w wielu płaszczyznach tak jak i kierownice. Spory bagażnik.
~endru13
Hatchback 1.8 i 90KM 66kW
Jak na tak niewielkie auto jadać do Strasbourga w 4 osoby 1150km nikt nie wyszedł z auta zmęczony to chyba mówi samo za siebie.
~Dan GG#6036442
Hatchback 1.8 i 90KM 66kW
Uważam, że autko ma bardzo dużo przestrzeni zarówno z przodu jak i z tyłu. Wadą na pewno jest trudne wsiadanie w wersji 3d.
~michal
Hatchback 1.8 i 90KM 66kW
bardzo duzo miejsca. mam 185 cm wzrostu, po odsunieciu fotela kierowcy pasazer z tylu nie odczuwa ograniczenia przestrzenii na nogi
~mariusz - vernom@poczta.onet.pl
Hatchback 1.8 i 90KM 66kW
duzo miejsca dla kierowcy i pasazera. wygodne fotele pozwalaja na komfortową podróz.
~Emiliano
Hatchback 1.8 i 90KM 66kW
zadziwiająco dużo miejsca w środku w porownaniu do wrażenia jakie to auto robi z zewnątrz
~yojki
Hatchback 1.8 i 90KM 66kW
miejsce pracy kierowcy mocna piątka. Miałem już niemieckie i japonskie autka ale wolę xsarę
~Marek
Hatchback 1.8 i 90KM 66kW
przy wygodnej jezdzie z przodu z tylu troche malo miejsca i strasznie brudza si siedzenia z tylu
~kac
Hatchback 1.8 i 90KM 66kW
mnustwo miejsca dla kierowcy (190 cm), z tyłu i z boku nie wiem bo nie siadzialem :)
~Michał
Hatchback 1.8 i 90KM 66kW
Jak na auto tej klasy jest dużo przestrzeni, bagażnik również OK
Citroen Xsara I Hatchback