Lista ocen Citroen Xsara I Hatchback 1.9 TD 90KM 66kW 1997-2000 (8) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 2 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~gall78
Hatchback 1.9 TD 90KM 66kW
To wersja Exclusive więc ma w sobie troszkę innycjh części, których nie można znaleźć w innych xsarach ale jak narazie nic się nie psuje. Przez dwa lata jazdy tym autem wymieniłem tylko 2 końcówki drążka (koszt łączny 110zł) Więc raczej nie jest to majątek:)biorąc pod uwagę ceny i jakość naszych dróg.
~cytrynek93
Hatchback 1.9 TD 90KM 66kW
Nie można narzekać. Za ta cenę za które można kupić to auto nie ma lepszego wyboru. Dla młodego i człowieka szukającego ekonomicznego auta jest idealne. Podłokietniki drzwi mają skłonności do odklejania się ale na to można przymknąć oko.
~andek_strauss
Hatchback 1.9 TD 90KM 66kW
Zepsuła się manetka kierunkowskazów, wymieniona tanio, bo udało się dostać na szrocie... Coś tam jeszcze było z zamkiem, ale nie pamiętam szczegółów.
~szczęśliwy posiadacz xsary
Hatchback 1.9 TD 90KM 66kW
Pierwsze auto w którym przez prawie 2lata nie musiałem nic robić poza myciem, tankowaniem i oczywiście stałymi wydatkami typu klocki, tarcze, filtry...
~Boogie
Hatchback 1.9 TD 90KM 66kW
Psują sie drobiazgi. Kiepskie materały dają znac o sobie. Wpadające przyciski od otwierania szyb, czesto przepalają się żaróweczki w desce rozdzielczej.
~Krzysztof Nawrocki
Hatchback 1.9 TD 90KM 66kW
W zimie przy otwieraniu drzwi lubią pękać klamki.
~Mateusz
Hatchback 1.9 TD 90KM 66kW
jeszcze nigdy mnie nie zawiódł
~tomekluka
nie mialem problemow