Lista ocen Citroen Xsara I Hatchback 1.9 TD 90KM 66kW 1997-2000 (7) - Łatwość utrzymania (pod względem kosztów)

Na liście zabraknie 3 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~gall78
Hatchback 1.9 TD 90KM 66kW
Jak na starego diesla przystało to całkiem nieźle: -na trasie przy trzech dorosłych osobach na pokładzie i włączoną klimą bierze 5.8l/100km -po mieście pali 8 litrów bez względu na obciążenie. Wymieniałem tylko filtry, olej, pasek klinowy (wymiana 90zł) no i końcówkę drążka(55zł)więc praktycznie sama eksploatacja. Podane ceny zawierają koszt robocizny i części.
~cytrynek93
Hatchback 1.9 TD 90KM 66kW
ostatnio przeszedł samego siebie- po zatankowaniu na rezerwie za 50 zł zaświeciła się ponownie dopiero po 198 km (predkośc trasa-110km miasto bez prędkości żółwia). To chyba mówi samo za siebie.
~szczęśliwy posiadacz xsary
Hatchback 1.9 TD 90KM 66kW
I tu właściwie tkwi cały sekret... Xsara z silnikiem 1,9TD na trasie przy jezdzie do 120km/h spala mi niecałe 4,5l / 100km Jest to ogromny plus. Przy szybszej jezdzie spalanie wzrosło do 5l. Duzy plus!
~andek_strauss
Hatchback 1.9 TD 90KM 66kW
Miałem krótko i kupione z przebiegiem 213 tys km za 1500 euro. Zrobilem nią ok 25 tys km,
~Boogie
Hatchback 1.9 TD 90KM 66kW
Spodziewałem się mniejszego spalania. W mieście (Poznań) wychodzi mi obecnie około 8l, w trasie około 6l.
~Mateusz
Hatchback 1.9 TD 90KM 66kW
nie ciągnie paliwa jak smok jeden bak starcza na 500 kilometrów
~Krzysztof Nawrocki
Hatchback 1.9 TD 90KM 66kW
Nie można narzekać, jest faktycznie oszczędny.
Citroen Xsara I Hatchback