Lista ocen Citroen Xsara I Kombi (143)

~Olamagato
Kombi 2.0 HDi 90KM 66kW
Świetny i ładny dla mnie samochód. Niesamowicie oszczędny, bardzo zrywny i szybki. Bardzo wygodne siedzenia, pojemny i dobrze wyposażony (ale mam wersję exclusive, więc to subiektywne).
~Kabee
Kombi 1.4 i 75KM 55kW
Ogólnie ciekawe auto. Małe a zarazem pojemne. Bardzo ekonomiczne pod względem zużycia paliwa. Wnętrze dość przyjemne. Silnik bardzo prosty konstrukcyjnie, dzięki temu raczej nie do zajeżdżenia (wystarczy wymienić raz na 100.000km uszczelkę pod głowicą...) Ja trafiłem na zaniedbany egzemplarz dlatego wpakowałem w niego mnóstwo czasu i pieniędzy aby trochę posłużył. Ogólnie, gdybym trafił na zadbany pojazd może moje wrażenia byłoby inne. Auto...
~iwanbezdomny
Kombi 1.6 i 88KM 65kW
IDEALNY samochód dla pary młodych ludzi, którzy lubią podróżować po Europie, rodzinę mają rozrzuconą po całym kraju, a kolejnych przeprowadzek już nie liczą. Tani w eksploatacji, dla dwóch osób bardzo wygodny i wyjątkowo pakowny. Jedyne czego brakuje, to trochę charakteru i mocy pod maską, ale na to jeszcze przyjdzie w życiu czas (a raczej pieniądze).
~tabaza1@tlen.pl
Kombi 1.9 TD 90KM 66kW
Za kilka tysięcy kupiłem w miarę komfortowe, świetnie wyposażone (turbodiesel, klima, 4 poduszki) autko rodzinne, które nie rujnuje mnie na stacji benzynowej i w serwisie. Po raz pierwszy od dłuższego czasu po rocznej eksploatacji samochód mi się nie znudził i nie rozglądam się za następnym - NIE MAM POWODU ;)
~alek
Kombi 1.9 D 68KM 50kW
doskonale to było by przy audi w dieslu, czy japończykach. A to wszak auto na "f". Jednak spokojnie. Czy wiecie, że Francja jest jednym z europejskich liderów jeżeli chodzi o wdrażanie nowoczesnych technologii? Zatem nei narzekajmy, bo za 10tyś -ten rocznik, ten model- w niemieckich autach niewiele znajdziemy.
~Remo73
Kombi 1.9 D 68KM 50kW
To moja druga ocena tego auta. Pierwsza miała miejsce po 55 tys.km. Obecna przy 90 tys. Mimo iż pojawiło się kilka mankamentów auto warte jest swojej ceny. Zwłaszcza jeśli kupuje się auto z drugiej ręki. Nie warto słuchać znaFcóF co to twierdzą, że nie kupuje się aut na "F".
~Leon
Kombi 1.8 i 16V 110KM 81kW
Jestem zadowolony. Całkiem mocny silnik, dużo miejsca, spory bagażnik,
~remo73
Kombi 1.9 D 68KM 50kW
Generalnie idealny samochód dla młodej rodziny z dziećmi, która użytkuje samochód do jazdy na zakupy, wypadu na weekend jak i na daleki urlop. Auto wygodne, obszerne z gigantycznym jak na tą klasę bagaznikiem (kombi) i czterema poduszkami powietrznymi w standardzie. Diesel 1.9D nie rzuca na kolana, ale jest starą, sprawdzoną maszynką używaną w niejednym modelu koncernu PSA. Legenda głosi, ze przeżył niejednego turbodiesla, bo prostszy i...
~Glodny
Kombi 1.8 i 16V 110KM 81kW
Jest lepiej niż oczekiwałem. Chciałem kombi z dieslem ale trafiłem na ten egzemplarz, teraz zakładam gaz i pojeżdżę nim jeszcze trochę na pewno.
~genes1s
Kombi 1.9 D 68KM 50kW
samochód godny polecenia, jeśli użytkownik nie ma 2 lewych rąk to wiele prac przy samochodzie możana wykonać samemu lub korzystając z doświadczeń innych użytkowników na forach internetowych
Citroen Xsara I Kombi