Lista ocen Citroen Xsara I Kombi 1.4 i 75KM 55kW 1998-2000 (31) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 21 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Zbyszek
Kombi 1.4 i 75KM 55kW
W samochodzie ciągle coś się psuje. Zwłaszcza zawiaszenie i układ wydechowy. W ciągu 2 lat wymieniłem prawie wszystkie elementy zawieszenia (drążki, amortyzatory, poduszki) i cały czas psuje się coś nowego - ciągle puka stuka. Układ wydechowy w ciągu 2 lat pękał mi 3 ktotnie na łączeniu rury i katalizatora (mimo że cały układ był wymieniany na nowy)
~Adzik
Kombi 1.4 i 75KM 55kW
Robiłem trasy po 1500 km raz w tygodniu przez 3 miesiące i ani razu mnie nie zawiódł odpalał za każdym razem nawet w temperaturze -25. Do takich typowych drobnych usterek mógłbym zaliczyć przepalające się żarówki i przecinające się kable do wycieraczek i górnego światła stop na klapie bagażnika.
~brah
Kombi 1.4 i 75KM 55kW
klamka urwana,jakiś plastik w środku,wsteczny,drobne spiecia w elektryce, wymiana koła jest super(ironicznie),spróbujcie odczepić zapasowe koło w zimie na trasie,jest zamocowane pod spodem,odkręcenie zapasu to przygoda,tłumik 4 razy spawany,zawsze w innym miejscu
~vince77
Kombi 1.4 i 75KM 55kW
Słaby komputer, jeśli cosik z nim nie tak, to zasuwaj od razu do ASO niech sprawdzą oprogramowanie. Trzeba też liczyć, że raz na 40tyskm trzeba zmieniać łączniki stabilizatora. Koszt nieduży i mało upierdliwe. No cóż drogi jakie mamy takie mamy.
~pietek@wp.pl
Kombi 1.4 i 75KM 55kW
Cały czas coś odpada, coś się łamie (u mnie klamka dwa razy). Piszczy wiatrak dmuchawy. Wskaźnik poziomu paliwa wskazuje co mu się podoba. Kontrolka airbagu mruga bez powodu. I jeszcze wiele innych dupereli.
~Kabee
Kombi 1.4 i 75KM 55kW
Trochę tego było, ale nie ma aut w których wszystko jest wieczne. Jak nie klamka w drzwiach, to zamek w tylnej klapie. Później już przymykałem oko i nie naprawiałem pewnych drobiazgów.
~marnas
Kombi 1.4 i 75KM 55kW
Trwałość ok, ja dbam o auto i co 3 miesiące sprawdzam zawieszenie układ jezdny itd. wiec koszty napraw niskie. Jeżdzę rok, zrobiłem 23tyś km i nigdy mnie nie zawiódł.
~Wiesław
Kombi 1.4 i 75KM 55kW
Tu jest nie najlepiej psuje się zamek klapy, odkleja się podłokietnik, często padają łączniki stabilizatora, silnik tylnej wycieraczki
~tarantoga
Kombi 1.4 i 75KM 55kW
polamalem zamkniecia do obu schowkow, klamki w deszczu nie dzialaja, zamek w klapie raz wymienialem. wiecej grzechow nie pamietam :)
~PARE
Kombi 1.4 i 75KM 55kW
Odwieczny problem posiadaczy Xsary kontrolki poduszek prosta naprawa wystarczy usunąć kostki pod siedzeniami ipołączyć na konwektorki
Citroen Xsara I Kombi