Lista ocen Citroen Xsara I Kombi 1.4 i 75KM 55kW 1998-2000 (28) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 24 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Kabee
Kombi 1.4 i 75KM 55kW
Trafiłem na pechowy egzemplarz, prawdopodobnie po powodziowy. Co prawda tylko raz musiałem wracać z trasy przedwcześnie (ale dojechałem na własnych kołach) ale napraw było bardzo dużo. Sprzęgło dwa razy (drugi raz z powodu źle wykonanej wymiany za pierwszym razem), uszczelka pod głowicą, elektronika, kable (przelotki) do głośników i zamków w drzwiach i tylnej klapie, tylna belka, wózek, progi, pompa paliwa, pompa wspomagania, chłodnica...
~tarantoga
Kombi 1.4 i 75KM 55kW
Rewelacja. Jedynie olej sie saczy z silnika ale nie trzeba dolewac. Po 200tys wymiana uszczelki pod glowica. Slaby lakier, byle kamyczek i juz brak lakieru ale zato niema rdzy (nie zaprawkuje od kilku lat i nie rdzewieje)
~Adzik
Kombi 1.4 i 75KM 55kW
W ciagu 3 lat wymieniłem tylko rozrusznik, akumulator, i praktycznie całe przednie zawieszenie ... ;/ tłumik środkowy i końcowy, lewa i prawa półoś i lewa zwrotnica... Wyniosło mnie to razem ok 2500zł.
~Wiesław
Kombi 1.4 i 75KM 55kW
uszczelka pod głowicą, wycieki ze skrzyni biegów, linka hamulca ręcznego, aczkolwiek nigdy się nie zdarzyło by awaria uniemożliwiła dalszą jazdę
~rafiki
Kombi 1.4 i 75KM 55kW
rozsypała się skrzynia biegów, ale to wina serwisu, który mimo mojej dyspozycji nie dokonał w niej wymiany oleju, mam 3 tłumik, poza tym brak poważnych usterek
~JANUSZ
Kombi 1.4 i 75KM 55kW
PRZY 50 T.KM WYSZCZERBIłO SIE KOłO ZęBATE W MECHANIZMIE WYCIERACZEK 2 RAZY WYMIENIłEM DRążEK STABILAZACYJNY PRZY KOLE PRZEDNIM OD KIEROWCY
~tuszynskim@gryfskand.pl
Kombi 1.4 i 75KM 55kW
Straszna kicha. Silnik mimo autoryzowanego serwisu padł po 200.000 km!!!. Naprawa 4,000 PLN, Poza tym zawieszenie pada po około 70.000 KM
~pietek@wp.pl
Kombi 1.4 i 75KM 55kW
W tym zakresie samochód niezawodny. Jadąc w długą trasę nie ma obaw o to, że coś się stanie i uniemożliwi nam dalszą podróż.
~messerschmit@interia.pl
Kombi 1.4 i 75KM 55kW
W ciągu 20tys km 2 razy było robione tylne zawieszenie (w sumie kosztowało to już kilka tysięcy zł), padł rozrusznik
~vazyl@onet.pl
Kombi 1.4 i 75KM 55kW
Tu lipa. Nie wiem czy to skrajny przypadek, ale auto stoi unieruchomione bo przy 80 tys. km. urwał się korbowód i z silnika jest sito.
Citroen Xsara I Kombi