Lista ocen Citroen Xsara I Kombi 1.4 i 75KM 55kW 1998-2000 (24) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 28 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~vince77
Kombi 1.4 i 75KM 55kW
Mam 178cm wzrostu i dla mnie super wygodnie. Jak wożę teściów z tyłu, o słusznych gabarytach, to nigdy nie narzekali na brak miejsca.A bagażnik w tej klasie.uuuuuu. Miodek.
~greenblend
Kombi 1.4 i 75KM 55kW
Za ta cenę i w tej klasie nie ma nic lepszego.Przestrzenią bije na łopatki auta typu Astra G kombi czy golf 4. Bardzo duże, wygodne fotele.
~marnas
Kombi 1.4 i 75KM 55kW
Super bardzo dużo miejsca z przodu, z tyłu nie wiem bo nie jeżdżę ale nikt nie płakał. Po złożeniu siedzeń da się przetransportować wersalkę.
~Wiesław
Kombi 1.4 i 75KM 55kW
Dużo miejsca i z przodu i z tyłu, ogromny bagażnik. Po złożeniu tylnich foteli spaliśmy w 2 osoby dorosłe i dziecko
~Adzik
Kombi 1.4 i 75KM 55kW
Z przodu dosyć dużo miejsca, lecz na tylnej kanapie zaskakująco mało miejsca jak na samochód tej wielkości.
~pietek@wp.pl
Kombi 1.4 i 75KM 55kW
Z przodu ok. Z tyłu przy wysokim kierowcy mogą być problemy. Ogólnie jednak całkiem przyzwoicie.
~pawel
Kombi 1.4 i 75KM 55kW
Z przodu jest duzo miejsca (sam nie jeste maly 192cm) gorzej z tylu, wszczegolnosci za mna:)
~Zbyszek
Kombi 1.4 i 75KM 55kW
Zarówno pasażerowie jaki i kierowca mają wystarczająco dużo miejsca
~sobi_pila@poczta.onet.pl
Kombi 1.4 i 75KM 55kW
wysoki kierowca moze obic sobie glowe, pozatym duzo miejsca, no i ogromny bagażnik
~michal@hotelsonex.pl
Kombi 1.4 i 75KM 55kW
odsunięty fotel mało miejsca z tyłu, bagarznik rewelacja (break)
Citroen Xsara I Kombi