Lista ocen Citroen Xsara I Kombi 1.4 i 75KM 55kW 1998-2000 (25) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 27 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~pietek@wp.pl
Kombi 1.4 i 75KM 55kW
Trudno nam będzie znaleźć coś lepszego w tej klasie za te pieniądze. Wszystkiemu na pewno jest winna zła opinia większości naszych kierowców o \"francuzach\". No i dobrze. Dzięki temu mogę jeździć tanim i naprawdę niezłym samochodzikiem. Następnym autem bedzie też samochód francuski (oczywiscie po wcześniejszym wyeliminowaniu z listy wyboru wyjątkowo nieudanych modeli).
~Kabee
Kombi 1.4 i 75KM 55kW
Tanie w zakupie wozidełko. Zadbane auta można naprawdę za grosze kupić. A ważne jest to, że są ocynkowane i blachy nie rdzewieją! Omijać pseudo okazje (tak jak ja kupiłem) bo to są śmietniki a nie samochody. Te auta są na tyle tanie, że nie warto kupować \"okazji\"
~Mariusz
Kombi 1.4 i 75KM 55kW
Francuskie auta nie są u nas w cenie, dlatego za rozsądne pieniądze można kupić zadbany i dobrze jeżdżący samochód. Gdyby nie duży spadek wartości z wiekiem auta dałbym 5.
~brah
Kombi 1.4 i 75KM 55kW
dość duzy,żadnych poważnych usterek,tylko jakieś drobiazgi,gdyby nie spalanie to nawet nieźle,no ale pali dość duzo,ceny benzyny każdy widzi
~greenblend
Kombi 1.4 i 75KM 55kW
Kupiłem auto za 3 tyś zł - za tą kasę nie ma szans na inne , bezawaryjne i tak pojemne auto.
~Adzik
Kombi 1.4 i 75KM 55kW
Za te pieniądze nie mamy co liczyć na wielkie bajery w tym aucie. Komfort również odpada.
~Zbyszek
Kombi 1.4 i 75KM 55kW
O jakości w wypadku Xsary trudno mówić - dno i wodorosty. Pewnie przez to jest taka tania.
~rafiki
Kombi 1.4 i 75KM 55kW
cena dość przystępna, koszty serwisu (nieautoryzowanego) i częśći (zamienniki) umiarkowane
~vince77
Kombi 1.4 i 75KM 55kW
Citoen bije na łeb i główę w tym aspekcie. Cena do wyposażenia to po prostu rewelacja.
~PARE
Kombi 1.4 i 75KM 55kW
ZA auto 4 letnie z salonu w idealnym stanie (46000km) za 1/2 ceny nowego to moim zdaniem super
Citroen Xsara I Kombi