Lista ocen Citroen Xsara I Kombi 2.0 HDi 90KM 66kW 1999-2000 (10)

~Olamagato
Kombi 2.0 HDi 90KM 66kW
Świetny i ładny dla mnie samochód. Niesamowicie oszczędny, bardzo zrywny i szybki. Bardzo wygodne siedzenia, pojemny i dobrze wyposażony (ale mam wersję exclusive, więc to subiektywne).
~obiektywny użytkownik
Kombi 2.0 HDi 90KM 66kW
jeździłem kilkoma samochodami i z miesznymi uczuciami przesiadłem się do xsary, niemieckie auta niech się schowają, jak jedno mają fajne to znowu coś innego do kitu. Xsara ma wszystko fajne. W Wersji exclusive jest fantastycznie wyposaźona.
~Paweł
Kombi 2.0 HDi 90KM 66kW
ogólnie ocena 4 z dużym plusem. Mogło być 5 gdyby był lepszy i tańszy serwis citroena. oleje i filtry trzeba wymieniać we własnym zakresie, to nic trudnego a unikamy wysokich opłat w ASO za takie duperele.
~LOsblo
Kombi 2.0 HDi 90KM 66kW
Auto duze i za pieniadze jakie ejst teraz warte godne uwagi w wersji kombi bardzo pakowne:) a z silnikami diesla bardzo oszczedne !!Przy zakupie trzeba sprawdzic stan tylnej belki najmniejszcze jej stuki moga kosztowac nawet i 2000 zl za wymiane tej eblki regeneracja okolo 1000 zl lub wymiana jej elementow ale to na samym poczatku pozniej ejst to niemozliwe okolo 500zl
~Xara02!!
Kombi 2.0 HDi 90KM 66kW
tak dobre i tanie stosunkowo auto czesto sie nie zdarza (Stosunek jakość/cena)
~lokus lokus888@wp.pl
Kombi 2.0 HDi 90KM 66kW
Silnik ogien nie jeden benzyniak ma problemy praktycznie nie pali ropy. (Silnik)
3,6
~Artur