Lista ocen Citroen Xsara II Kombi (81)

3,6
~Igor
Kombi 1.6 i 16V 109KM 80kW
auto przeznaczone do jazdy w niedziele na dzialke, badz do pracy codziennie. Srednio dynamiczne, lecz zaskakujaco wygodne i bezpieczne wozidło
3,6
~Mr__Z
Kombi 1.6 i 16V 109KM 80kW
Ogólnie auto wypada dobrze lecz nie doskonale. Pod względem ekonomiczności - bajka jak na auto takich gabarytów i 110 koni. Reszta wypada troche gorzej z racji na to że to francuz. Ale największy plus tego auta to blacha OCYNK!
3,8
~ojojoj
Kombi 2.0 HDi 90KM 66kW
Auto przeciętne, niepozorne, nudne które, gubi się w tłumnie. Stylistyka auta ledwie poprawna tak jak i wnętrza które, niby jest ok ale nie czuje się tam jakoś super. Tu się kończą narzekania , ponieważ pojazd jest dość komfortowy, posiada dobre blachy, ekonomiczny silnik i bogate wyposażenie. Zakup tego auta był dość trudny dla mnie gdyż nie miałem wcześniej auta francuskiego ale tym razem zaryzykowałem i rozum wygrał walkę z sercem....
3,4
~Tom
Kombi 1.6 i 16V 109KM 80kW
Auto mało pali, przy tym ma dobre osiągi, duże, pakowne (kombi) ładnie się prezentuje, ale jest dość awaryjne. Przeważnie to pierdoły ale jak się zliczy i doda każde 10zł to wychodzi niezła sumka. Kupiłem bo trofiła się okazja, ale nie był to dobry wybór. W tej cenie polecam Megane. TANDETNE PLASTIKI - wszystki stuka puka trzeszczy
~stefanwwa
Kombi 2.0 HDi 90KM 66kW
Autko nie jest piekne, nie ma super zadziornego wyglądu, nie nadaje się też na wyścigi czy gangster-kę ale jest funkcjonalne, to takie małe kombi, ekonomiczne tanie w zakupie i eksploatacji... szczerze polecam...
~piotrvz800@poczta.onet.pl
Kombi 1.9 D 71KM 52kW
W sumie Xsara to samochód warty zainteresowania. Prezentuje średni poziom w każdej kategorii, awaryjność jest na przyzwoitym poziomie. Samochód ładnie się prezentuje, wnętrze jest przytulne i ergonomiczne. Sporą zaletą jest brak zainteresowania złodziei.
2,5
~Mateusz
Kombi 1.6 i 16V 109KM 80kW
Podsumowując żałuję że kupiłem Citroena - a zarzekałem się że nigdy nie kupie francuza - i kupiłem. Auto częściej się psuje i stoi niż jeździ. Wcześniej miałem 20 letnią Hondę, z przebiegiem dużo ponad 300tyś km i nigdy mnie nie zawiodła jak citroen. Nigdy wiecej już nie kupie Citroena, choćby nie wiem co!
~grabcio@hotmail.com
Kombi 1.6 i 16V 109KM 80kW
Samochód klasy niższej. Mercedesa z niego nie zrobisz. Jeżdzę Xarą bo nie mam pieniędzy na nic lepszego. Nie ma za bardzo co narzekać z drugiej strony. W sumie jestem zadowolony. Samochód bardzo dużo traci na wartości po pierwszym roku.
~Maybach
Kombi 1.6 i 16V 109KM 80kW
Oceniam to auto dobrze z uwagi na nie drogą eksploatację, ale dla mnie jest za małe i mało komfortowe. Auto nie nadaje się na dłuższe wyjazdy, zwłaszcza, jeżeli ktoś siedzi na tylnych siedzeniach. Ma pewne braki w wyposażeniu, ale to nie ta klasa, żeby oczekiwać więcej. Teraz już wiem, że auto klasy kompakt nie jest dla rodziny i chyba drugi raz nie kupił bym Xsary.
Dziennik kosztów dla Citroen Xsara II Kombi
6,8
8,3
11,6
3,3
~Doktorr
Kombi 1.9 D 71KM 52kW
Wszystko może być w aucie fajne ale jak się jeździ co 3 miesiące do mechanika to ocena nie może być inna.
Citroen Xsara II Kombi