Lista ocen Citroen Xsara II Kombi (42) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 39 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Mr__Z
Kombi 1.6 i 16V 109KM 80kW
Układ jezdny nawet bardzo precyzyjny ale do czasu uszkodzenia (zużycia) maglownicy dzięki naszym pięknym polskim drogom. Wystarczą lekkie luzy i auto jedzie jak chce. Co do zawieszenia amortyzator lekko popuszczał olej, nie miałem kiedy wymienić i jeździłem tak miesiąc - skutek był taki że wysrały się wszystkie wahacze, końcówki drążków, tulejki ze strony uszkodzonego amora. Także radzę wymienić od razu bo potem koszta podwójne.
~Mateusz
Kombi 1.6 i 16V 109KM 80kW
A idź Pan w ch.. z takim układem kierowniczym i zawieszeniem! Maglownica wymagała regeneracji po 200tys km, zregenerowałem, pojeździłem dwa tygodnie i znowu nadawała się do regeneracji - jednym słowem badziew. Zawieszenie za miękkie, przy większej prędkości buja jak na statku na pełnym morzu. A jazde z większą prędkością po nierównej drodze - nie polecam.
~Igor
Kombi 1.6 i 16V 109KM 80kW
wszystko jest zestrojone prawidlowo. Zawieszenie miekkie, choc na nierownej nawierzchni jest glosno w aucie. W zakretach naprawde czuc ze xsara byla rajdowym samochodem, bardzo ciasno i plynnie miesci sie w zakretach przy calkiem sporej predkosci
~Jarek
Kombi 2.0 HDi 90KM 66kW
W wersji break (kombi) bardzo twardy samochód, a co za tym idzie ma to swoje plusy i minusy, z tyłu wszystko trzeszczy każdy plastik dla mnie to minus, Skoda, VW, MB, Seat, Toyota każde z wymienionych aut w wersji kombi jest dużo miększe
~stefanwwa
Kombi 2.0 HDi 90KM 66kW
jak do tej klasy pojazdu spisuje się dobrze, promień skrętu mógł by być nieco wyższy, powiem tylko że 145 tyś i jest na oryginalnych gratach i nic nie było robione i w sumie badania techniczne też nic nie wykazała...
~Doktorr
Kombi 1.9 D 71KM 52kW
Auto bardzo dobrze sprawuje się podczas jazdy, trzyma się drogi. Na normalnych drogach (bez dziur) jest rewelacyjnie. W polsce gdzieniegdzie jest trochę za twardy i wtedy czuć każdą nierówności czy brak asfaltu :)
~misio_de
Kombi 1.6 i 16V 109KM 80kW
niezły: twardy ale komfortowy. niemniej jednak przy bardzo szybko pokonywanych zakrętach tył potrafi lekko ujechać. nie żeby zarzucał, ale czuć że momentami traci przyczepnosć. no ale nie jest to coupe tylko break, więc może dlatego
~piotrvz800@poczta.onet.pl
Kombi 1.9 D 71KM 52kW
Zawieszenie Xsary nastawione jest na komfort, stąd też jest względnie miękkie. Nie nadaje się do szybkiego pokonywania zakrętów, jednak docenimy je pokonując długą trasę za dobre tłumienie nierówności.
~Bartek
Kombi 2.0 HDi 90KM 66kW
płynnośc jazdy gwarantowana. dobrze sie prowadzi na zakrętach trzyma się bardzo dobrze - ale nalezy inwestowac w dobre gumy. nic nie stuka i puka - samochód płynie.
~marcin
Kombi 1.9 D 71KM 52kW
REWELACJA!!! Najlepsze zawieszenie jakie sobie można wymarzyć. Auto dosłownie klei się do drogi. Również nienajgorzej sprawuje się jeżeli chodzi o komfort jazdy.
Citroen Xsara II Kombi