Lista ocen Citroen Xsara II Kombi 1.6 i 16V 109KM 80kW 2000-2005 (15) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 14 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~krakuscity
Kombi 1.6 i 16V 109KM 80kW
na gwarancji wymieniony zamek drzwi (odbijał centralny zamek), szyby elektryczne przy włączaniu alarmu i zamykaniu auta pilotem otwierały sie do połowy, lekko poluzowuje się linka hamulca ręcznego - po naprawie za jakiś czas sytuacja sie powtarza. Drobiazg ale mnie wkurzył: w ASO założyłem od nowości chlapacze z przodu i z tyłu. Te tylne były za nisko założone i jak jechało min. 4 osoby na dziurach i progach chlapacz dotykał drogi. Prosiłem o...
~kamil.janeczek@poczta.fm
Kombi 1.6 i 16V 109KM 80kW
Sterowanie kratkami nawiewu wpada do środka,szczególnie od pasazera,ale samochód kupiłem jako używany więc usterkę zawdzięczam poprzedniemu właścicielowi którego pasażer prawdopodobnie wcisnął kratkę kolanem.Ponadto mechanizm otwierania schowka uszkodził się,ale też nie wiem czy nie jest to wina użytkownika bo taki samochód juz kupiłem.Ponadto czasami zwiesza się radioodtwarzacz,czyli po wyciagnięciu kluczyka ze stacyjki nie wyłącza...
~Tom
Kombi 1.6 i 16V 109KM 80kW
Auto dość awaryjne, ale głównie jakieś pierdoły, w każdym razie jeszcze nigdy nie stanął. Non stop żarówki, siłownik klapy, złamana przy otwieraniu klapka schowka, pękają przewody przy klapie, drzwiach, termostat, rezystor wetylatora chłodnicy, czujnik temperatury, wycieki oleju
~grabcio@hotmail.com
Kombi 1.6 i 16V 109KM 80kW
trzeszczą elementy tapicerki, od ręcznego cięgno puściło, telepała się kanapa, poluzowała się klapa od bagażnika zdarła farbę. I takie tam. Ogólnie spoko, ale do serwisu z każdą pierdółą trzeba jeździć.
~xsara
Kombi 1.6 i 16V 109KM 80kW
Po prawie 200.000km (od nowości w rodzinie) problemem były przewody od tylnej wycieraczki i ogrzewania szyby.
~partur01@vp.pl
Kombi 1.6 i 16V 109KM 80kW
Po raz drugi nastąpiła awaria tylnej wycieraczki.W dalszym ciągu denerwuje mnie samoistne otwieranie tylnej klapy.
~on37
Kombi 1.6 i 16V 109KM 80kW
do 180 tys praktycznie bezawaryjny, potem kilka małych awarii typu piszczy wentylator itp
~Mr__Z
Kombi 1.6 i 16V 109KM 80kW
Z drobnych usterek zgubiłem znaczek z maski bo odpadł na wybojach polskich dróg.
~Mateusz
Kombi 1.6 i 16V 109KM 80kW
Urywające się kabelki, odpadające włączniki, rysujące się plastiki etc.
Dziennik kosztów dla Citroen Xsara II Kombi 1.6 i 16V 109KM 80kW
8,3
11,6
~Darek
Kombi 1.6 i 16V 109KM 80kW
na początku eksploatacji problemy z alarmem, zamek tylnych drzwi, później O.K.
Citroen Xsara II Kombi