Lista ocen Citroen Xsara II Kombi 1.6 i 16V 109KM 80kW 2000-2005 (12) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 17 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Mr__Z
Kombi 1.6 i 16V 109KM 80kW
Dużo miejsca w środku, podróżowanie w 5 osób z bagażem nie stanowi najmniejszego problemu. Kierowca i pasażer z przodu mają sporo miejsca. Co do pakowności to przewoziłem dużą pralkę i inne duże rzeczy przy przeprowadzce i auto zdało egzamin. Fotele miękkie wygodne jak to we francuzach.
~Igor
Kombi 1.6 i 16V 109KM 80kW
z przodu jest naprawde wygodnie i obszernie jak na takie male auto. z tylu natomiast jest mniej miejsca, szczegolnie jak siedzi z przodu wysoka osoba ktora odsunie fotel do tylu. Na szczescie bagaznik jest ogromny kosztem miejsca z tylu. 500 litrow w takim aucie to dla mnie bomba
~Mateusz
Kombi 1.6 i 16V 109KM 80kW
Dosyć dużo miejsca jak dla 4 osób - w 5 dorosłych osób nie polecam bo zaczyna się z tyłu robić ciasno. Co do przestrzeni bagażowej, to tu duży plus bo mam kombi, i naprawdę jestem zaskoczony \"pakownością\" tego auta.
~Maybach
Kombi 1.6 i 16V 109KM 80kW
Bardzo mało miejsca w całym samochodzie. Dłuższe wyjazdy to udręka dla podróżujących z przodu i z tyłu (tam jest najgorzej). Na szczęście bagażnik jest bardzo duży.
~grabcio@hotmail.com
Kombi 1.6 i 16V 109KM 80kW
Mówi się, że Xara ma sporo miejsca, ale mam mieszane uczucia. Co prawda mieścimy się wszyscy (nawet 5 osób przejechało kiedyś 1200km), ale bez rewelacji.
~Tom
Kombi 1.6 i 16V 109KM 80kW
Z przodu ok, z tyłu mało miejsca na nogi, przynajmniej w porównaniu do Astry, Megane czy Golfa.
~xsara
Kombi 1.6 i 16V 109KM 80kW
Z przodu niczym w limuzynie, z tyłu przy moim prawie 190cm mało miejsca na nogi i w dachu...
~pierwsza cytryna
Kombi 1.6 i 16V 109KM 80kW
Rewelacja.Przydałby się podłokietnik a nie jakaś imitacja ze schowkiem
~krakuscity
Kombi 1.6 i 16V 109KM 80kW
Wystarczająco z przodu i z tyłu dla 2 osób. Trzeciej już będzie ciasno.
~misio_de
Kombi 1.6 i 16V 109KM 80kW
przy moim wzroście (2 m) z przodu jest OK, ale z tyłu...
Citroen Xsara II Kombi