Lista ocen Citroen Xsara II Kombi 1.6 i 16V 109KM 80kW 2000-2005 (15) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 14 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Mr__Z
Kombi 1.6 i 16V 109KM 80kW
Układ jezdny nawet bardzo precyzyjny ale do czasu uszkodzenia (zużycia) maglownicy dzięki naszym pięknym polskim drogom. Wystarczą lekkie luzy i auto jedzie jak chce. Co do zawieszenia amortyzator lekko popuszczał olej, nie miałem kiedy wymienić i jeździłem tak miesiąc - skutek był taki że wysrały się wszystkie wahacze, końcówki drążków, tulejki ze strony uszkodzonego amora. Także radzę wymienić od razu bo potem koszta podwójne.
~Mateusz
Kombi 1.6 i 16V 109KM 80kW
A idź Pan w ch.. z takim układem kierowniczym i zawieszeniem! Maglownica wymagała regeneracji po 200tys km, zregenerowałem, pojeździłem dwa tygodnie i znowu nadawała się do regeneracji - jednym słowem badziew. Zawieszenie za miękkie, przy większej prędkości buja jak na statku na pełnym morzu. A jazde z większą prędkością po nierównej drodze - nie polecam.
~Igor
Kombi 1.6 i 16V 109KM 80kW
wszystko jest zestrojone prawidlowo. Zawieszenie miekkie, choc na nierownej nawierzchni jest glosno w aucie. W zakretach naprawde czuc ze xsara byla rajdowym samochodem, bardzo ciasno i plynnie miesci sie w zakretach przy calkiem sporej predkosci
~misio_de
Kombi 1.6 i 16V 109KM 80kW
niezły: twardy ale komfortowy. niemniej jednak przy bardzo szybko pokonywanych zakrętach tył potrafi lekko ujechać. nie żeby zarzucał, ale czuć że momentami traci przyczepnosć. no ale nie jest to coupe tylko break, więc może dlatego
~xsara
Kombi 1.6 i 16V 109KM 80kW
Bdb promień skrętu, bardzo precyzyjny i sztywny. Zadowalające wspomaganie, nie za lekkie, nie toporne jakby go nei było. Zasłużone 5.
~partur01@vp.pl
Kombi 1.6 i 16V 109KM 80kW
Przy ruszaniu z miejsca pod wzniesienie do moich uszu dochodzi zgrzyt,z przodu okolice prawego koła.
~krakuscity
Kombi 1.6 i 16V 109KM 80kW
Na zakrętach świetnie trzyma sie drogi, zawieszenie dobre, niskie , należy uważać na wysokich krawężnikach.
~Maybach
Kombi 1.6 i 16V 109KM 80kW
Trochę twarde i głośne. Bardzo mi się źle nią jeździ po przesiadce z Xantii.
~stanislawlen@wp.pl
Kombi 1.6 i 16V 109KM 80kW
przyjemność z jazdy znaczna szczególnie na gładkiej nawieżchni
Dziennik kosztów dla Citroen Xsara II Kombi 1.6 i 16V 109KM 80kW
8,3
11,6
~Darek
Kombi 1.6 i 16V 109KM 80kW
dobre trzymanie na zakrętach, pewne prowadzenie, trwały jeszcze nic nie wymieniałem
Citroen Xsara II Kombi