Lista ocen Citroen Xsara II Kombi 1.6 i 16V 109KM 80kW 2000-2005 (12) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 17 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~grabcio@hotmail.com
Kombi 1.6 i 16V 109KM 80kW
Sam wentyalator jest do bani. Nie jest w stanie osuszyć szyb w czasie deszczu. Klima rozwiazuje problem całkowicie. Pokrętła ustawione "nienowocześnie" - obieg wewnętrzny i 4 jego prędkości na tym samym pokrętle co obieg zewnętrzny. Jak jedziesz za ciężarówką i chcesz odciąć dopływ śmierdzącego powietrza to kręcisz tym pokrętłem w kólko. W lepszych wersjach (z klimą elektroniczną), obieg wewnętrzny jest rozwiązany za pomocą jednego przycisku.
~Mr__Z
Kombi 1.6 i 16V 109KM 80kW
Mam wersje z klimą manualną jednostrefową i powiem tak, nie jest mega zimno, ale w zupełności mi wystarcza. W gorące dni szybko się schładza i da się przelecieć nawet długą trasę w największe upały bez męczącego gorąca. W zimie nagrzewa się mega szybko, wkurzają mnie tylko parujące się szyby.
~Mateusz
Kombi 1.6 i 16V 109KM 80kW
Niby jest klima, ale to raczej bym okreslił nie jako klime a chłodny zefirek. Co prawda przyjemnie schładza, ale bardzo lekko. Grzać też grzeje tak sobie. Z przodu grzanie i chłodzenie jeszcze w miare OK, ale z tyłu porażka.
~Tom
Kombi 1.6 i 16V 109KM 80kW
Przeciętnie, ponieważ wszystko ratuje klimatyzacja, gdyby nie ona to jak jest ciepło to w aucie nie da się wysiedzieć a jak pada to nic nie widać przez zaparowane szyby.
~Maybach
Kombi 1.6 i 16V 109KM 80kW
Klima automatyczna chłodzi i grzeje. Z wyłączoną klimatyzacją słabo odparowuje szyby, w Xantii nie miałem klimy i odparowywały szybciej, niż tu (z wyłączoną klimą).
~Igor
Kombi 1.6 i 16V 109KM 80kW
w zime auto bardzo dobrze sie ogrzewa w srodku. Klima jednakze slabo chlodzi w lato przez co idzie sie spocic.
~misio_de
Kombi 1.6 i 16V 109KM 80kW
słaba wentylacja, gdyby nie klima to bym miał ciągle zaparowane szyby.
~xsara
Kombi 1.6 i 16V 109KM 80kW
Wolno się nagrzewa. Ma trochę problem z parowaniem.
~malcu
Kombi 1.6 i 16V 109KM 80kW
Strasznie paruja s,ale ogolnie okzyby
~krakuscity
Kombi 1.6 i 16V 109KM 80kW
Posiadam klimatyzację więc nie ma problemu.
Citroen Xsara II Kombi