Lista ocen Citroen Xsara II (42)

~dad1
Hatchback 2.0 HDi 90KM 66kW
W swojej cenie bardzo dobry wybór. Największymi zaletami są oszczędny i bezawaryjny silnik oraz karoseria odporna na rdze. Jeździłem z obdartym progiem do gołej blachy przez 4 lata i 0 rdzy. Na dodatek te auta są naprawdę nieźle wyposażone. Chyba najbardziej niedoceniane auto z tych czasów.
3,8
~ojojoj
Kombi 2.0 HDi 90KM 66kW
Auto przeciętne, niepozorne, nudne które, gubi się w tłumnie. Stylistyka auta ledwie poprawna tak jak i wnętrza które, niby jest ok ale nie czuje się tam jakoś super. Tu się kończą narzekania , ponieważ pojazd jest dość komfortowy, posiada dobre blachy, ekonomiczny silnik i bogate wyposażenie. Zakup tego auta był dość trudny dla mnie gdyż nie miałem wcześniej auta francuskiego ale tym razem zaryzykowałem i rozum wygrał walkę z sercem....
~stefanwwa
Kombi 2.0 HDi 90KM 66kW
Autko nie jest piekne, nie ma super zadziornego wyglądu, nie nadaje się też na wyścigi czy gangster-kę ale jest funkcjonalne, to takie małe kombi, ekonomiczne tanie w zakupie i eksploatacji... szczerze polecam...
~etnon
Hatchback 2.0 HDi 90KM 66kW
Auto nowoczesne, w wyposażeniu: 4 poduszki powietrza, elektryczne szyby, ABS, silnik HDi i to wszystko za naprawdę niewielkie pieniądze. Zawieszenie, płyta podłogowa i silnik takie same jak w peugeocie, w razie potrzeby części są dostępne i w umiarkowanej cenie. Autkiem jeździ się wygodnie i przyjemnie, jest w nim cicho i bez problemów osiąga prędkości rzędu 160-170 km/h.
~Trollu
Hatchback 2.0 HDi 90KM 66kW
Doskonały model. Jeden z najbardziej udanych w dziejach Citroena. Dopracowany i wychuchany. Zwłaszcza ostatnie lata produkcji przodują w bezawaryjności. Trochę się starzeje- połączenie płyty podłogowej 306 z nowszymi rozwiązaniami, nie czyni go nowatorskim.
~maniekkm
Hatchback 2.0 HDi 90KM 66kW
ogólne autko bardzo przyjemne. Za te pieniądze za które chodzi po rynku jest bardzo dobrzxze wyposażone i wart jest tych pieniędzy które na nie wydałem
~Dziorek
Hatchback 2.0 HDi 90KM 66kW
Jest boski, miękkie zawieszenie ale za to przyczepne. Silnik mocny, szybki i oszczędny, wykonanie super, mimo lat kupiłem go w pięknym stanie. Na pewno bezpieczny (4xairbag i ABS), słaba widoczność do tyłu, ale mnie to nie zraża. Wielki bagażnik, pełna elektryka, super komputer i pięknie grające radio (6 głośników) fabryczne. Świetne wycieraczki automatyczne. Kupiłbym go jeszcze raz na 100 %.
3,4
~wacek
Hatchback 2.0 HDi 90KM 66kW
Auto sprawuje się dobrze a opinia o awaryjności francuzów chyba jest przesadzona. W porównaniu do mojego poprzedniego auta Volvo V70 to Xsara jest niezawodna i tania w eksploatacji ale odnosząc sie do nastoletniej Mazdy (którą tez posiadam) to już nie jest tak różowo. Jakość wykonania i niezawodność przeciętna , zaskakuje niski poziom cen części zamiennych.
~dePrezes@logi.pl
Kombi 2.0 HDi 90KM 66kW
Nie jest to silnik wyśgówki, ale ładnie się zbiera nawet na 5 biegu. (Silnik)
~Bodzio24
Hatchback 2.0 HDi 90KM 66kW
Dobre, ekonomiczne, zwrotne w mieście auto z przyzwoitym design\'em i warte uwagi.