Lista ocen Citroen ZX Hatchback (136) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 182 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Piotrek lopt@wp.pl
Hatchback 1.6 i 88KM 65kW
Za niewielką cenę otrzymujemy bardzo przyjemny samochód. Moje auto kosztowało mnie blisko dwa lata temu 4000 zł. Co za to dostałem? Oczywiście samochód o nader ładnym kształcie i bardzo dobrym wyposażeniu jak na ten rocznik oczywiście m.in.: ABS, wspomaganie, kubełkowe welurowe fotele, skórzana fabryczna kierownica, elektryczne szyby oraz lusterko (prawe - dla oszczędności ;) ), regulowana kierownica oraz fotel...i jeszcze wiele innych...
~^ziki^ (Kalisz)
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
Ja za mojego zx-a zapłaciłem z opłatami 3200, wcześniej miałem maluch sprzedałem go za 900 zł dołożyłem troche i mam super samochód, nie zamienił bym go na żaden inny, następny to bedzie też zx tylko wersja 2.0 16V Pozdrowienia dla wszystkich urzytkowników. Ps. Jeżeli ktoś mówi, że auto mu sie psuje i narzeka na okrągło to powiem tak jeżeli ktoś jest 1 właścicielem to na bank nie narzeka a jeżeli którymśz kolei to stan samochodu zależy od...
~AdamolSS
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
Daję najwyższą możliwą notę. Auto znacznie tańsze na rynku wtórnym od golfaIII. W zasadzie wynika to chyba ze stereotypu w Polsce że niemieckie najlepsze. Silniki dynamiczniejsze znacznie niż u golfiarzy o podobnych pojemnościach, co za tym idzie lepsze parametry. Zawieszenie znacznie bardziej komfortowe i wbrew opiniom wytrzymałe chyba że ktoś po polu cały czas jeździ. Z reguły lepsze wyposażenie standardowe.
~marszal3@wp.pl
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
moj samochod kosztowal mnie 6 tys ma przejechane obecnie 177 tys , robje nim ok 4 tys miesiecznie musze powiedziec ze dlugo sie zastanawialem nad kupnem ale nie zaluje za te pieniadze odpadaja wszystkie ople astry i vw golfy zwinny silnik ekonomiczny przy tym duza przestrzen 5 cm szerszy od astry, mam tez astre 1,4 ale wole zx jest bardziej elastyczny mniej awaryjny i TANSZY!
~Sarni
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
Mam auto od 4 lat (aktualnie samochów ma 11 lat i 180 tyś). Na gazie przejechalem 90 tyś. Powoli rośnie zawodność auta. Pojawily się pierwsze ślady korozji. Ciągle dzieje się coś z zawieszeniem (mieszkam w rejonie, gdzie drogi są beznadziejne). Wysoki koszt części zamiennych. Zaletami są wygodne siedzenia, auto jest miękkie, wygodne.
~przemak@poczta.onet.pl
Hatchback 1.9 TD 90KM 66kW
Dzieki złej opini są tanie w zakupie. Rozmawiałem przed zakupem tego auta z 3 posiadaczami, każdy opisywal ZX´a w superlatywach. Trzeba troche na niego pochuchac, ale nie ma złych aut, są tylko źli własciciele:) Miałem wybór: 11 letni golf, golas z wielkim przebiegiem kontra 9 letni ZX z jakimś tam wyposażeniem - wybrałem ZX´a i nie żałuję!
~mariusz lublin pytania maniek153@interia.pl
Hatchback 1.9 D 71KM 52kW
cena co do jakosci mysle ze odpowiednia , ja zaplacilem za swojego w 2002 roku 11 tys , teraz mozna kupic takiego za okolo 5 tys , polecam jak najbbradziej tylko uwaga czesci sa bardzo drogie i nie za zadnych czesci upiekszajacych to autko tzw tuning na rynku iestety wszystko na zamowienie lub sprowadzane przynajmniej z niemiec
~pozytywny
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
W cenie ZXów kupi się co najwyżej przerdzewiałe Golfy 3, Civici, Astry czy Escorty. Samochód sprzedałem w 3 dni od wystawienia auta na Otomoto i kupiła go pierwsza osoba, która przyjechała mówiąc, że nie mógł trafić na żadne auto do 3000zł, które miało zdrową blachę czy nie było zajechanym trupem.
~desti
Hatchback 1.9 D 68KM 50kW
Jest niesamowicie tani. Niewiele kosztuje jego utrzymanie mała awaryjność, a części są do niego wręcz śmiesznie tanie. Co do auta trzymałby je jeszcze, ale ze względu, że w miarę jedzenia apetyt rośnie to zamierzam zmienić go na jakiś nowy samochód. Nie wykluczone, że może rówież na citroena.
~mak (wazovsky [at] tlen.pl)
Hatchback 1.9 D 64KM 47kW
Ceny tego modelu są śmiesznie małe., Golf który nie oferuje NIC WIĘCEJ poza legendą i może trwałością zawieszenia jest duzo droższy. Ja swój samochód kupiłem przed wejściem do UE, więc solidnie dostałem po kieszeni przez spadek cen, ale tak samo dostali wszyscy.
Citroen ZX Hatchback