Lista ocen Citroen ZX Hatchback (125) - Widoczność

Na liście zabraknie 193 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Piotrek lopt@wp.pl
Hatchback 1.6 i 88KM 65kW
Akwarium. Posiadam 3-drzwiową wersję i tak do przodu jak i do tyłu doskonała widoczność. Na boki lepiej niż doskonale. Tu ZX prezentuje uroki starszej konstrukcji samochodów, gdzie słupki nie były szerokie jak w bunkrach, a powierzchnie przeszklone są prawie jak w szklarni, a nie jak w czołgu. Parkowanie tym samochodem, czy to przodem czy tyłem nie gra roli. Wyczucie punktów skrajnych nadwozia to bajka.
~Piotr
Hatchback 1.4 75KM 55kW
Widoczność ujdzie tylko ta pojedyńcza wycieraczka z przodu to przegięcie przy deszczu z wiatrem często wypada:D W swoim citroenie mam automatyczny szyberdach to to jest dopiero przegięcie w ładną pogode się przydaje fakt...,ale w zime nie da sie jeźdżić kapie na głowe woda poprostu auto zalewa masakra ale swoja cytryne sprzedaje za 2000tys zł tej ceny auto jest naprawde godne.
~mak (wazovsky [at] tlen.pl)
Hatchback 1.9 D 64KM 47kW
Dzięki kanciastemu nadwoziu, opadającej masce i długiej tylnej szybie bez problemu widać zarówno przednie narożniki, jak i koniec samochodu, resztę uzupełniają lusterka - po nabraniu wprawy można parkować na centymetry. Lusterka są dość niewielkie i trzeba pamiętać że samochód który jedzie obok nas może przez chwilę znajdować się w martwym polu.
~gregor@dnx.pl
Hatchback 1.4 75KM 55kW
Ja tam wszystkie manewry bez problemu wykonuję, krótki tył więc nie ma obaw że się czymś wystającym zahaczy. Okienko w tylnym słupku daje bardzo dobrą widocznośc, a do tyłu to i tak na lusterka... Dobrze przeszklony, dużo światła we wnętrzu. Czasem przedni słupek przeszkadza jak się bokiem do jezdni stanie, ale większośc aut tak ma.
~Plewson
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
Znakomita widoczność, do tyłu jedzie się równie łatwo jak do przodu. Pod tym względem jest nieporównywalnie lepiej niż w jakimkolwiek nowym samochodzie z grubaśnymi słupkami. Parkowanie - bajka. Na mikro-minusik dość małe lusterka, za to widoczność podczas obracania głowy to wynagradza.
~marass, 21
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
widocznosc za dnia slonecznego jest ok, jednakze noca jest slabo, moze to wina ze mialo to autko juz troche wypadkow i swiatla moga byc troche zle uregulowane, lecz jak zaczyna padac deszczz zaczyna sie tragedia.jedna wycieraczka to jest najwiekszy chyba problem tego samochodu.
~Jarek
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
Widoczność dobra przy bezchmurnej pogodzie. W czasie deszczu jedna wycieraczka za małą powierzchnię szyby oczyszcza, szczególnie po stronie kierowcy. Do tył jest OK. Bardzo poprawiają widoczność w czasie jazdy do tyłu przeszklone tylne słupki.
~Fabian
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
Dałbym doskonale tylko słupek zasłania trochę przy skręcie w prawo na podporządkowanej ale starczy lekko się wychylić,a do tyłu doskonale to za mało te tylne szybki niczym w polonezie bardzo poprawiają widoczność podczas cofania
~Fronckowiak
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
dałbym doskonały bo do przodu jest idealnie do tyłu też jest super dzięki szybą umieszczonym w tylnych słupkach ale skręcają na skrzyżowanie 90 stopni w lewo słupek boczny zasłania mi droge trzeba się wychylic
~Babio
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
pozycja za kierownicą jest niska w poruwnaniu do golfa według mnie jest wszystko dobrze widać ale po mieście trochę zasłania słupek boczny widoczność na ostrych skrzyżowaniach, trzeba toche się wychylać
Citroen ZX Hatchback