Lista ocen Citroen ZX Hatchback 1.4 i 75KM 55kW 1991-1997 (68) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 82 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Plewson
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
Z przodu jest świetnie, baaaardzo dużo miejsca dla kierowcy jak i pasażera, natomiast, przynajmniej w wersji trzydrzwiowej, już przy wzroście poniżej 190cm i długich nogach fotel musiałem odsunąć na maksa. Z tyłu miejsca na nogi nie brakuje, za to wysokie osoby będą już wbijać głowę w podsufitkę, na szczęście miękką.
~Marcin (Klub Cytrynki)
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
Wszystko zależy od wzrostu myślę ze przy 190cm wzrostu jest jeszcze dobrze jedynie za kierowcą wtedy trochę ciężej usiąść. Ale przy przeciętnie wzroście 180-185cm wszyscy mają dość miejsca. Na tylnej kanapie 3osoby się zmieszczą i nie zahaczą głową o podsufitkę, ale we 2 najwygodniej jeszcze z podłokietnikiem na środku :)
~Jarek
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
Byłem bardzo mile zaskoczony miejscem dla kierowcy i pasażerów. Między przednimi fotelami jest tyle miejsca że jadąc z pasażerem po prawej zimą w grubych kurtkach w ogóle nie przepychamy się na lewo i prawo. Przy wzroście 195 cm za kierownicą przy odsuniętym fotelu na maxa nie sięgam nogami do pedałów.
~MateuszZx
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
Mam 190cm, średniej budowy - w zimie nie zdejmuje kurtki w samochodzie mnóstwo miejsca a za mną siadają ludzie mojego wzrostu i po długiej trasie są zadowoleni:) Co ważne bagażnik nie jest wcale mały, a co najlepsze, tylna kanapa jest przesuwana!
~piotrex
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
Tutaj musze dać 5 miejsca dość dla wszystkich mam 188cm ale za mną spokojnie usiądzie dorosła osoba tylna kanapa pomieści 3 osoby nie mylić z Pudzanem. Ciężko szukać w tej klasie autka które daje taką przestrzeń dla kierowcy i pasażerów .
~honzikh
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
Z przodu dużo miejsca, z tyłu nawet bardzo dużo jak na wielkość autka. Inna sprawa, że żeby wozić 2 dorosłe osoby na tylnej kanapie trzeba mieć całkowicie sprawne zawieszenie, bo inaczej auto siedzi bardzo nisko.
~^ziki^ (Kalisz)
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
Nawet osoba ze sporą nadwagą może bez problemów podróżować. Zaletą sa w 3 drzwiowym wielkie wrota;) ktore są naprawde ogromnym + jeśli wozi sięstarszą osobę która ma problemy z wsiadaniem do samochodu porpsotu komfortowe rozwiązanie.
~herbu herbu@interia.pl
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
Z przodu miejsca w zupełności mi wystarcza. Z tyłu nie jeżdże, ale jak ostatnio tam wsiadłęm, mocno się zdziwiłem - miejsca dużo więcej niż w Octavii, Golfie, czy następcy - Xsarze. Do tego przesuwana tylnia kanapa. Rewelacja.
~alq
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
Może byc. Fotele nie trzymają na boki, oparcie za krótkie. W dodatku (mam werję 3 drzwiową) przy ostrym hamowaniu fotel kierowcy leci do przodu, jakiś zaczep się spieprzyl. W przypadku kraksy- nie za ciekawie by było
Dziennik kosztów dla Citroen ZX Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
8,9
~Jacek
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
wbrew pozorą jest tu dużo miejsca przedewszystkim z tyłu ,niema mowy ze kierowca i pasażer będą trącać się łokciami i co najważniejsze jest tu w pełni wystarczająca ilość schowków np. napuj czy w siedzeniach
Citroen ZX Hatchback