Lista ocen Citroen ZX Hatchback 1.6 i 88KM 65kW 1991-1997 (17) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 19 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Piotrek lopt@wp.pl
Hatchback 1.6 i 88KM 65kW
Latem mimo braku magicznego guzika z napisem A/C nie ma problemu. Są dwa wyjścia: 1. Uchylić tylne szyby (mowa o wersji 3drzwiowej) i delikatnie przednie szyby, włączyć dmuchawę na pierwszy bieg i ustawić najzimniejszy zakres. W aucie będzie naprawdę chłodno i przyjemnie. 2. Okna w dół i przy 70 km/h będzie taki orkan, że na pewno się nie spocicie, a zapalenie ucha murowane no i możliwa głuchota od zawirowań :) 3. Przy temperaturach do +20...
~no_wizard
Hatchback 1.6 i 88KM 65kW
Dmuchawa jak na auto z początku lat \'90 dość cicha, brakuje jedynie filtra kabinowego - zdarzało się, że do środka wpadały jakieś śmieci z drzew. Ogrzewanie idealne, 15 minut w zimie (-12\'C) wystarczy by nagrzać wnętrze. Klimatyzacji nie stwierdzono.
~Adam
Hatchback 1.6 i 88KM 65kW
Wentylacja w pełni ok, jeśli chodzi o ogrzewanie działa super i w samochodzie jest naprawdę ciepło, jednak wg mnie trochę za długo trzeba czekać na ciepłe powietrze w zimie, zanim silnik się nagrzeje.
~Sarny
Hatchback 1.6 i 88KM 65kW
Cieplutko, oj cieplutko. Czasami w lato przeszkadza, ale nie każdy ma klime. Następny ZX będzie już z klimką i będzie miał 5 za wentylację i ogrzewanie.
~Jamal
Hatchback 1.6 i 88KM 65kW
z wentylacja od poczatku problemy, ale jestem 3 wlascicielem tego auta wiec nie wiem jak to wyglada w nowym modelu
~Marek
Hatchback 1.6 i 88KM 65kW
w moim coś chyba nawaliło, nie naprawiałem ale nie grzał dobrze zimą. w lecie OK silne nawiewy
~Marcin
Hatchback 1.6 i 88KM 65kW
wentylacja dobra, ogrzewanie super ale nie grzeje na stopy kierowycy tylko odrazu na łydki :-)
~lukas7
Hatchback 1.6 i 88KM 65kW
latem bez klimy masakra zima bardzo szybko sią cytrynka nagrzewała
~Rider2666
Hatchback 1.6 i 88KM 65kW
Znakomite ogrzewanie.Akurat kupilem go zimą i spisal sie znakomicie!!!!!!!!!!!
~Łukasz Galek
Hatchback 1.6 i 88KM 65kW
Zimą naprawde super, a w lecie wiadomo przydałaby się klima.
Citroen ZX Hatchback