Lista ocen Citroen ZX Hatchback 1.9 D 68KM 50kW 1994-1997 (13) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 10 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~desti
Hatchback 1.9 D 68KM 50kW
Jakoś nie miałem z nim większych problemów raz zapchał mi się przewód powrotu paliwa i samochód zaczynał gasnąć. Występują u mnie także nieszczelność układu chamulcowego a dokładniej puszczają cylinderki ale cóż nikt ich nigdy nie ruszał a masa błota zrobiła swoje. Z zawieszeniem nie ma problemu mimo przebiegu 156 tyś km
~michał.gd
Hatchback 1.9 D 68KM 50kW
częste usterki elektryki(czasami samo sie naprawia po jakimś czasie).mniej więcej raz w roku trzeba wymnienić łączniki stabilizatora(stukają).czasami warto zajrzeć i wyczyścić sitko przy pływaku(ciężko sie odpalało i szarpał).po 5 latach nie zaglądania tam można sie wystraszyć(jakby jakaś meduza sie przukleiła)
~Arek
Hatchback 1.9 D 68KM 50kW
przy 250 tyś miałem problemy z odpalaniem, okazało sie że w zbiorniku przy pływaku zgromadził sie "gil" zatykając wszystko dokładnie, po wyczyszczeniu wszystko ok, jak nowy :-)
~waw
Hatchback 1.9 D 68KM 50kW
W czasie mrozu nie zawsze zatrzaskuja sie drzwi,. Denerwujace sa linki podtrzymujace tylka polke, ktore juz sie nie zwijaja i trzeba uwazac na nie przy zamykaniu bagaznika
~przemyslaw.muszynski@onet.eu
Hatchback 1.9 D 68KM 50kW
Poprzepalane żaróweczki w środku, cieknące cylinderki hamulcowe i w nienajlepszym stanie końcówki łączników stabilizatora
~Wojtas
Hatchback 1.9 D 68KM 50kW
Oczywiście jak w każdym samochodzie dość mocno eksploatowanym coś się od czasu zepsuło, ale raczej bez większych problemów...
~qrczak
Hatchback 1.9 D 68KM 50kW
Problemy z wentylatorem nawiewu. Drobne usterki wynikające z długiej i bezlitosnej eksploatacji na polskich drogach.
~Mak
Hatchback 1.9 D 68KM 50kW
Nic sie nie dzieje, nie licząc zbiornika spryskiwacza który jest zamocowany w taki sposób, że bez spawania go nie naprawię.
~Wisniowy
Hatchback 1.9 D 68KM 50kW
Było parę rzeczy do zrobienia po poprzednim właścicielu, na szczęście drobne sprawy :)
~wujek_pawel
Hatchback 1.9 D 68KM 50kW
Wiadomo, że samochód z takim przebiegiem nie będzie idealny, ale usterki zdarzają mu się bardzo rzadko.
Citroen ZX Hatchback