Lista ocen Citroen ZX Hatchback 1.9 D 68KM 50kW 1994-1997 (14) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 9 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~desti
Hatchback 1.9 D 68KM 50kW
Na miejscu kierowcy siedzi się wygodnie. Fotele trzymają dobrze na bokach sam ustawiłem swój w pozycji pół leżącej w tym samochodzie da się spać podczas jazdy. Na plus zasługuje regulacja kierownicy regulacja pasów podłokietnik też się przydaje bez obaw można nim wyruszyć w dłuższą podróż. Na tylnich siedzeniach równie wygodnie. Latem trochę się ciężko siedzi, ale cóż skóra.
~Wisniowy
Hatchback 1.9 D 68KM 50kW
Miejsca pod dostatkiem z przodu jak i z tyłu! Przesuwana tylna kanapa, regulowane tylne oparcia, bagażnik ponad 320l. Mam porównanie do 308-ki (ta sama klasa) i przyznaję, że ZX nie odstaje od nowoczesnych konstrukcji pod tym względem.
~afix@wp.pl
Hatchback 1.9 D 68KM 50kW
Miejsca pod dostatkiem z przodu jak i z tyłu! Przesuwana tylna kanapa, regulowane tylne oparcia, bagażnik ponad 350l. Mam porównanie do 308-ki (ta sama klasa) i przyznaję, że ZX nie odstaje od nowoczesnych konstrukcji pod tym względem.
~wujek_pawel
Hatchback 1.9 D 68KM 50kW
Nie jeżdżę z tyłu, więc sam nie wiem, ale wiozłem parę razy dość wysokich kolegów i nie narzekali na ilość miejsca. Z przodu miejsca aż za dużo :)
~Mak
Hatchback 1.9 D 68KM 50kW
Ma 4m długości, ale nie sądzę oferował dużo mniej niż np. Polonez. Z tyłu 2 osoby jada wygodnie, 3 mogłyby już trochę narzekać na dłuższej trasie.
~motur_zem_mial
Hatchback 1.9 D 68KM 50kW
Z przodu rewelacja, z tyłu jak to w kompakcie, zależy od ustawienia foteli. Ale generalnie mało miejsca na nogi
~michał.gd
Hatchback 1.9 D 68KM 50kW
z przodu jest ok.siedzenia dobrze trzymają w zakrętach.z tyłu kanapa jest wygodna ale jest troche mało miejsca na nogi
~Aksal
Hatchback 1.9 D 68KM 50kW
mam 190cm wzrostu, a nie mam problemów, żeby zmieścić się z tyłu, więc jest całkiem ok.
~przemyslaw.muszynski@onet.eu
Hatchback 1.9 D 68KM 50kW
Jak na kompakta świetnie, jak na moje potrzeby jeszcze lepiej ;]
~tmk
Hatchback 1.9 D 68KM 50kW
dużooooooo miejsca jak na taki samochód - ładowność 6 osób i kserokopiarka :)
Citroen ZX Hatchback