Lista ocen Citroen ZX Hatchback 1.9 D 68KM 50kW 1994-1997 (15) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 8 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~przemyslaw.muszynski@onet.eu
Hatchback 1.9 D 68KM 50kW
Skrzywdził bym ten samochód, mówiąc, że coś mogło by być lepiej; ten samochód najlepiej się prowadzi z tych, którymi miałem okazję się przejechać. bdobre zawiszenie z belką samoskrętną. Wspomagania, nie potrzebuję, jeśli uważasz, że w tym samochodzie ciężko chodzi kierownica, to koniecznie wymień łożyska kolumn McPersona, u mnie jedno było zatarte, a drugie się rozpadło na 3 części i zostały w nim 3 kuleczki xD. Teraz z nowymi jest miodzio....
~Aksal
Hatchback 1.9 D 68KM 50kW
komfort jazdy jest niesamowity, auto nie najgorzej trzyma się drogi, a elementy zawieszenia mają żywotność porównywalną z innymi autami w klasie.
~desti
Hatchback 1.9 D 68KM 50kW
Tu już nie jest tak kolorowo jak dla mnie jest zbyt miękki. Po polskich drogach podróżuje się nim wygodnie ale na nierównościach pływa za mocno.
~Wisniowy
Hatchback 1.9 D 68KM 50kW
Prowadzenie godne sportowego wozu, pewne i dynamiczne, małe wychyły budy, mała średnica zawracania. Pozytywne zaskoczenie!
~afix@wp.pl
~wujek_pawel
Hatchback 1.9 D 68KM 50kW
Trzymanie drogi nie jest zabójcze (jak to we francuzach), ale za to komfort jest niesamowity :) Ideał na polskie drogi :)
~michał.gd
Hatchback 1.9 D 68KM 50kW
jest b.miękki ale dobrze sie trzyma w zakrętach.troche trwało zanim sie do tego przyzwyczaiłem.mogły by być lepsze hamulce
~tmk
Hatchback 1.9 D 68KM 50kW
Citroen - polubisz każdą drogę, dla tego ZXa dziury nie istnieją
~Wojtas
Hatchback 1.9 D 68KM 50kW
Dobrze, ale oczywiście stan polskich dróg daje o sobie znać.
Dziennik kosztów dla Citroen ZX Hatchback 1.9 D 68KM 50kW
5,4
~qrczak
Hatchback 1.9 D 68KM 50kW
Wspaniale sie trzyma drogi, bardzo wysoki komfort jazdy na nierównościach.
Citroen ZX Hatchback