Lista ocen Citroen ZX Hatchback 1.9 D 68KM 50kW 1994-1997 (14) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 9 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~desti
Hatchback 1.9 D 68KM 50kW
Wentylacja jest wręcz niesamowita nie mając włączonego obrotu do wentylacji ją po prostu czuć golf 3 wymiękka. Akurat ten samochód co mam posiada klimę, ale jakoś nie ma potrzeby jej używania. Wszystkie elementy podgrzewane działają bez zarzutu.
~Wisniowy
Hatchback 1.9 D 68KM 50kW
Układ wydajny pod względem ogrzewania jak i wentylacji wnętrza, po kilometrze leci już ciepłe powietrze. Trochę pomaga szyberdach. Brak klimy w mojej wersji :(
~motur_zem_mial
Hatchback 1.9 D 68KM 50kW
Spisuje się świetnie, nawiew na szybę jest równomierny. Nie rozumiem jak ludzie mogą krytykować auto z dużym silnikiem, że późno zaczyna grzać. To normalne
~afix@wp.pl
Hatchback 1.9 D 68KM 50kW
Układ wydajny pod względem ogrzewania jak i wentylacji wnętrza, po kilometrze leci już ciepłe powietrze. Brak klimy w mojej wersji :(
~tata_artur
Hatchback 1.9 D 68KM 50kW
Nawiew na szybę bardzo słabiutki zwłaszcza na postoju jak auto jest w ruchu sytuacja się trochę poprawia. Ogrzewanie bardzo dobre :)
~tmk
Hatchback 1.9 D 68KM 50kW
W zimie nie ma problemów z szybkim ogrzaniem samochodu, latem też mimo braku klimy da się żyć
~Arek
Hatchback 1.9 D 68KM 50kW
było doskonale, jednak obecnie mam do wymiany mechanizm nawiewu, po prostu sie w wypracował.
~qrczak
Hatchback 1.9 D 68KM 50kW
Doskonałe ogrzewanie, w zimie zaczyna działać po ok 5-10km. Bardzo wydajna klimatyzacja.
~michał.gd
Hatchback 1.9 D 68KM 50kW
nie ma co narzekać.może mogło by lepiej dmuchać na boczne szyby
~Aksal
ogrzewanie - bardzo dobre, wentylacja - całkiem niezła