Lista ocen Citroen ZX Kombi (35)

~rufig@buziaczek.pl
Kombi 1.9 TD 90KM 66kW
Mimodrobnych niedoskonałości jestem bardzo zadowlony z autka. Przedewszystkim po 12 latach - BRAK RDZY !!! Nadwozie kombi zapewnia ogromną ilość miejsca w bagażniku, wnętrze jest wykonane z przyzwoitych materiałów, jest przyjemne i bardzo stonowane. Za to wyższy komfort jazdy może zapewnić tylko XM lub Xantia (Kolega, który jeździ BMW E-34 jadąc jako pasażer stwierdził, że ten samochód nie jedzie - on po prostu płynie)
~Michu
Kombi 1.4 i 75KM 55kW
O dziwo nawet z wyjeżdżonym wałkiem rozrządu auto lekko wciska w fotel :) Silnik ogólnie żwawy i w miarę cichy choć max co przeżyje to 250 tys. Potem wymianka. (Silnik)
~Jerzy "Monti"
Kombi 1.9 D 68KM 50kW
Ekonomiczne, wygodne auto ze wszech miar godne polecenia. Jak będę wymieniał na nowsze zostane przy "cytrynie". Przeglądy co roku bez problemu. Pamiętam jeżdziłem kiedyś dużym fiatem za każdym razem drżałem czy się uda.
~Zubi_
Kombi 1.4 i 75KM 55kW
Autko świetne. Miałem Corsę A i Polówkę´85r. Jednak umywają one się przy moim ZX´em :) Fantastyczne autko...polecam każdemu kto szuka naprawdę niezawodnego autka...
~Laasi
Kombi 1.9 TD 90KM 66kW
Auto nie rzucające się w oczy z dużym bagażnikiem, w miarę dynamicznym silnikiem za nie duże pieniądze.
~Woj
Kombi 1.9 TD 90KM 66kW
silnik z turbo - mała turbodziura mocny i elastyczny,lekkie pocenie się, nie bierze oleju, od zmiany do zmiany co 10 tys, ubywa na miarce do 5mm. Trochę głośny zimny i pow 120, zapala na dotyk. Tylko normalna obsługa (Silnik)
3,2
~koyac
Kombi 1.4 i 75KM 55kW
auto mam prawie 3 lata, zrobiłem 50 tkm.jedyna zaleta to brak korozji-poza tym bez rewelacji...pewnie się z nim nie rozstanę, bo popyt na te cytryny niewielki...
3,5
~Robert robert@nasze.pl
Kombi 1.9 TD 90KM 66kW
nie jest zle oszczedny i wygodny jak za te cene polecam silnik jest nie do zajechania...i nie jest wrazliwy na brak szczegolnej troski o detale
~Wojtek 42 l
Kombi 1.9 TD 90KM 66kW
przejechane 346 000 km i silnik nie bierze oleju. Poprzednio miałem BX z tym samym silnikiem i ptzejeździłem 600 000 km ale buda się rozpadła, silnik nadal był dobry. (Silnik)
~morfeush@op.pl
Kombi 1.9 TD 90KM 66kW
Ja bym dał ocenę pomiędzy 4 a 5 bo jeśli ktoś te autko polubi i zadba to jest naprawdę wdzięczne ale bywa czasem że przyspoży kłopotów zatem tak pomiędzy.
Citroen ZX Kombi